Τετάρτη, 2 Ιανουαρίου 2013

Αρχείο Εμφανίσεων 2013 #1


Τρίτη 1 Γενάρη 2013:
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Γιώργος Γιακουμάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Τριαντάφυλλος Στεφανάκης & Γιώργος Κατσουλιέρης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Club Μύλος (Ηράκλειο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Μιχάλης Καλλέργης & Μιλτιάδης Σκουλάς
Κέντρο Δίας (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Αυγερινός Live (Μεσαρά): Μανόλης Αλεξάκης
Φαιστός Palace (Καλυβιανή, Μεσαρά): Μιχάλης Πετσάκης
Παναγιά Πεδιάδος: Κώστας Σαριδάκης
Άστρο (Ρέθυμνο): Στέλιος Μπικάκης
Μέγαρο (Ρέθυμνο): Μιχάλης Τζουγανάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Γιώργος Μανωλιούδης
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς
Shisha Club: Γιώργος Κοκολογιάννης
Παλαιά Ρούματα: Μιχάλης Μπομπολάκης
Μερακλίκι (Αθήνα, Μοσχάτο): Άννα Μώρου, Μιχάλης Αλεξάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης (μεσημέρι & βράδυ)
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης (μεσημέρι)

Τετάρτη 2 Γενάρη 2012:
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς
Club Μύλος (Ηράκλειο): Μιχάλης Συγλέτος
Χάλκινα (Χανιά): Σκουλούδης & Χαιρέτης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Στέλιος Βάμβακας
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Τα Ρωμανάκια (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης

Πέμπτη 3 Γενάρη 2012:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μάρκος Κωνσταντάκης
Θεωρείον (Ηρακλείο): Πάρις Περυσινάκης
Sunrise Cafe (Παλαιόχωρα): Σκουλούδης & Χαιρέτης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης

Παρασκευή 4 Γενάρη 2013:
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Μιχάλης Καλλέργης & Μιλτιάδης Σκουλάς
Club Μύλος (Ηράκλειο): Γιώργος Ζερβάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μανόλης Δρακάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργης Βρέντζος & Γιώργος Φασουλάς & Κωστής Καλλέργης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιάννης Βαμβουκάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Μιλτιάδης Βαρουχάκης & Μανόλης Κισσανδράκης
Κέντρο Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Μιχάλης Αλεφαντινός
Ταβέρνα το Μινωικό (Πλακιάς, Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Κώστας Κακουδάκης, Ηλίας Σαββάκης, Στέλιος Σταματογιαννάκης
Κέντο Κρήτη (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος Παπαδάκης, Δημήτρης Παπαδάκης, Γιώργος Χριστονάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Νίκος Γωνιανάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Γιάννης Μενεγάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης

Σάββατο 5 Γενάρη 2013:
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Μιχάλης Καλλέργης & Μιλτιάδης Σκουλάς
Club Μύλος (Ηράκλειο): Νίκος Ηλιάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Μιχάλης Πετσάκης & Γιώργος Αγγελογιαννάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Νεκτάριος Σαμόλης
Κέντο Νίδα (Λινοπεράματα Ηράκλειο): Κώστας Σαριδάκης
Ραέρι (Ηράκλειο): Σήφης Λιγοψυχάκης (Στειακός)
Κέντο Μινωας (Πόμπια): Νίκος Ρινακάκης
Σπήλι: Μιχάλης Νικηφόρος & Λευτέρης Κουμής
Ταμπακαριά (Χανιά): Στιβακτάκηδες
Έρωντας Μεζέ Bar (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Veggera [Ostria] (Παλαιόχωρα): Στέλιος Μπικάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος Παπαδάκης, Δημήτρης Παπαδάκης, Γιώργος Χριστονάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Νίκος Γωνιανάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Γιάννης Μενεγάκης
Like Cafe Club (Αθήνα): Σοφίλλας - Κουτούζος
Ρυθμός Stage (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Αφοί Τσουβαλά

Κυριακή 6 Γενάρη 2013:
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Μιχάλης Καλλέργης & Μιλτιάδης Σκουλάς
Club Μύλος (Ηράκλειο): Γιώργος Γιακουμάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Γιώργος Χαλκιάς & Γιάννης Κακλής
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Νεκτάριος Σαμόλης
Ταβέρνα Κάβουρας (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης & Παναγιώτης Μαρακάκης (μεσημέρι)
Sense Stage (Αθήνα, Δάφνη): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Κέντο Κρήτη (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης (μεσημέρι)
Ζορμπάς (Αθήνα): Νίκος Γωνιανάκης
Μερακλίκι (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Γιάννης Μενεγάκης (μεσημέρι)
Βολόσυρος (Αθήνα): Μπάμπης Χατζάκης (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αθήνα, Αιγάλεω): Στέφανος Τσουράκης


Δευτέρα 7 Γενάρη 2013:
Club Μύλος (Ηράκλειο): Νίκος Ζαχαριουδάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος Χαλκιάς & Γιάννης Κακλής
Χάλκινα (Χανιά): Περουλάκια
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης

Τρίτη 8 Γενάρη 2013:
Χάλκινα (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Σταύρος Μαραγκουδάκης - Στέλιος Μυλωνάκης- Γιάννης Μιχάλας

Τετάρτη 9 Γενάρη 2013:
Χάλκινα (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Deco Bar (Χανιά): Παύλος Ζαμπετάκης
Ταβέρνα Σφακια (Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης

Πέμπτη 10 Γενάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Πάρις Περυσινάκης
Αροδαμός (Δαφνές, Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Γιώργος Τριανταφύλλου
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μακριδάκης - Σταματούλης

Παρασκευή 11 Γενάρη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιάννης Αλέξάκης
Το Πατρικό (Ηράκλειο): Μανόλης Καλυκάκης
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Τζανής Τζανιδάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μακριδάκης - Σταματούλης
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Κωνσταντάκης - Παπαδάκης - Χριστονάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κώστας Σαριδάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
See you club (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιώργος Σκορδαλός
Βεντέμα (Αθήνα): Τέλης Παπαδάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Ποσειδώνος Γεύσεις (Αθήνα): Θύμιος & Μιχάλης Κοζωνάκης

Σάββατο 12 Γενάρη 2013:
Ταβέρνα Μπαρμπαγιάννης (Γαλατάς): Αγγελάκης & Φράρος
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
Κέντρο Μύθος (Ρέθυμνο): Γιώργος Χαλκιάς - Γιάννης Κακλής - Νίκος Συνολάκης
Μεζεδοπωλείο Κουρούμπελο (Ρέθυμνο): Μανόλης Σπυριδάκης
Ιπποκορώννιον (Νίππος Αποκορώνου): Νίκος Κουτσάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Κωνσταντάκης - Παπαδάκης - Χριστονάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κώστας Σαριδάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης (μεσημέρι)
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Σοφίλλας - Κουτούζος

Κυριακή 13 Γενάρη 2013:
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης (μεσημέρι)
Cafe Bar Stay (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης (μεσημέρι)
Μιτάτο Live (Αθήνα): Ηλίας Παυλίδης (μεσημέρι)
Scherzo Bar (Αθήνα): Τσουβαλάδες

Δευτέρα 14 Γενάρη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Φωλιά (Ηράκλειο): Αντώνης Μαζοκοπάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
 

Τρίτη 15 Γενάρη 2013:
Χάλκινα (Χανιά): Μιχάλης Μανουσέλης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Συνολάκης - Κορδατζάκης

Τετάρτη 16 Γενάρη 2013:
Πάνω Βάθεια (Ηράκλειο): Βαγγέλης Πυθαρούλης
Club Μύλος (Ηράκλειο): Δροσανάκης - Στρατήγης
50 -50 (Ρέθυμνο): Τζανιδάκης - Νηστικάκης
Deco Bar (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης

Πέμπτη 17 Γενάρη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Πάρις Περυσινάκης
ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο): Ψαραντώνης & Χαϊνηδες
Ιτάρ (Ηράκλειο): Μανόλης Κονταρός
Club Μύλος (Ηράκλειο): Κώστας Δαφέρμος
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Ψαρογιώργης
Θόλος (Ρέθυμνο): Μανόλης Σπυριδάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Βρανάς, Στέλιος Μυλωνάκης, Κώστας Καμηλάκης
Ρυθμός Stage (Αθήνα): Αντώνης Φραγκιαδάκης & Λίλα Κατσούνα (Δραβίδες) & Θοδωρής Κοτονιάς (Μακρινά Ξαδέρφια)
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νικηφόρος Αεράκης - Γιώργης Βρέντζος
Μπλάνας (Αθήνα, Χαλάνδρι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης

Παρασκευή 18 Γενάρη 2013:
Club Μύλος (Ηράκλειο): Οκτάβα
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Κώστας Κουτελιδάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιάννης Γιαμαλής, Γιώργος Ρεράκης, Μανόλης Δρίμης, Κώστας Γιαμαλής
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Βασίλης Τερζάκης
Puerto (Άγιος Νικόλαος): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Ψαρογιώργης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Τζανής Τζανιδάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Βασίλης Ψωμάς & Γιώργος Αγγελάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Βαγγέλης & Νίκος Γκαλονάκης
Θόλος (Ρέθυμνο): Χαϊνηδες
Παρά πέντε (Πεζά Ηράκλειο): Γιώργος Χειμωνάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Μιχάλης Αλεφαντινός
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νικηφόρος Αεράκης - Γιώργης Βρέντζος
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Ανδρέας Λιλικάκης
Κέντρο Ζορμπάς: Γιάννης Κακλής - Γιώργος Χαλκιάς
West Cafe (Πασαλιμάνι): Νίκος Βεζυράκης
Νότα - Νότα (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ποτηράκι (Αθήνα): Θεργιάκης - Δαβρής
Λιόπετρο (Αθήνα, Πλάκα): Μανόλης Πετράκης
The Wall (Αθήνα, Παλήνη): Μάρκος Κωνσταντάκης
Club Amnesia After (Αθήνα): Πέτρος Βουμβουλάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μαμαλάκης - Παυλάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Τέλης Παπαδάκης

Σάββατο 19 Γενάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μιχάλης Αλεφαντινός
Μύλος Club (Ηράκλειο): Μανόλης Δρακάκης
Ζέφυρος (Ηράκλειο): Γιώργος Γιακουμάκης
Ταβέρνα Αρχοντικό (Νέα Μαγνησία, Ρέθυμνο): Μανόλης Αγγελάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Γιώργος Μανωλιούδης
Ταβέρνα Ραέτι (Ηράκλειο): Στέφανος Μεσσαριτάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Γιώργος Χριστονάκης & Δημήτρης Παπαδάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Βαγγέλης Νικολουδάκης, Γιώργος Στιβακτάκης
Κέντρο Σάλα (Πανορμο): Μανόλης Σκουτέλης & Νίκος Σφακιανάκης (χοροσπερίδα 3ου Γενικού Λυκείου Περάματος)
Veneto (Ρέθυμνο): Γιάννης Μιχάλας & Γιώργος Βρανάς
Ταμπακαριά (Χανιά): Μανόλης Κονταρός
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νικηφόρος Αεράκης & Γιώργος Βρέντζος
Ζορμπάς (Αθήνα, Καλλιθέα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Ρυθμός Stage (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Just 11 (Αθήνα): Σοφίλλας - Κουτουζός
Πασιφάη (Αθήνα): Ανδρέας Λιλικάκης
Αυλαία (Αθήνα, Δάφνη): Γιώργος Λαγουδάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης

Κυριακή 20 Γενάρη 2013:
Shisha Club (Χανιά): Νίκος Κουτσάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης (βράδυ)
Δικαστήριο Club (Αθήνα, Μπουρνάζι): Διονύσης Κορνυλάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Σοφίλλας - Κουτούζος (μεσημέρι)
Μικρό Δημαρχείο (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Κέντρο Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αιγάλεω, Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης 


Δευτέρα 21 Γενάρη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
La Strata (Ιεράπετρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Barraki (Ρέθυμνο): Χρήστος & Παναγιώτης Μαρκαντώνης, Νίκος Γκαλονάκης, Αντώνης Ντακάκης

Τρίτη 22 Γενάρη 2013:
Στην υγειά μας (Ηράκλειο): Δρακάκης - Νηστικάκης
Χάλκινα (Χανιά): Ψαρογιώργης

Τετάρτη 23 Γενάρη 2013:
Ιττάρ (Ηράκλειο): Κτιστάκης - Κοκολάκης
Στην υγειά μας (Ηράκλειο): Γιώργος Γλυκοκόκαλος
Barraki (Ρέθυμνο): Στέλιος Σταματογιαννάκης - Μανόλης Βερνιδάκης
Κουκί και το Ρεβύθι (Ρέθυμνο): Βασίλης Νικολουδάκης, Νίκος Γκαλονάκης, Κώστας Νεστοράκης
Τα Σφακιά (Χανιά): Γιώργος Κοκολογιάννης & Μιχάλης Παντελάκης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Αγγελάκης & Φράρος
Χάλκινα (Χανιά): Ψαρογιώργης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Cool Cafe (Αθήνα, Σεπόλια): Νίκος Βεζυράκης

Πέμπτη 24 Γενάρη 2013:
Club Μύλος (Ηράκλειο): Συναυλία στήριξης για τη Μαρία Καλυβιανάκη (Μανόλης Αλεξάκης, Γιώργος Μανωλιούδης, Στέφανος Μεσσαριτάκης, Γιώργος Κατσαμάς, Μιχάλης Πετσάκης, Κωστής Αλεξάκης, Δημήτρης Παπαδάκης, Κωστής Σαριδάκης, Γιώργος Χριστονάκης, Γιώργος Γλυκοκόκαλος, Μπάμπης Θεργιάκης κλπ)
Θεωρείον (Ηράκλειο): Πάρις Περυσινάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μανόλης Λυρώνης
Ιττάρ (Ηράκλειο): Στέλιος Σταματογιαννάκης
Το Αυγό του Κόκορα (Ρέθυμνο, Παλιά Πόλη): Τζανής Τζανιδάκης, Μιχάλης Ντακάκης, Αντρέας Χρυσός
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Αντωνογιαννάκης
Μεράκι (Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μικρό Δημαρχείο (Αθήνα, Ηλιούπολη): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Δίκταμος (Αθήνα): Θ. & Μ. Κοζωνάκης

Παρασκευή 25 Γενάρη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μύλος Club (Ηράκλειο): Νίκος Σωπασής
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μιχάλης Αλεφαντινός
Θεωρείον (Ηράκλειο): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
Κέντρο Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Ζαχάρης Φραγκιαδάκης
Στην υγειά μας (Ηράκλειο): Κωστής Σαριδάκης
Άρωμα Μεζέ (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Άγγελος Κατσαρός
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Γιώργος Σηφάκης
Κέντρο Φάρος (Ρέθυμνο): Βασίλης Σκουλάς
Ταμπακαριά (Χανιά): Ηλίας & Δημήτρης Βλαμάκης
Ξυλοκαμάρα (Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Περικλής Τζουγανάκης & Παναγιώτης Μαρακάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Ταβέρνα Μαγγίνα (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Noir Cafe (Αθήνα, Νέα Ιωνία): Πέτρος Βουμβουλάκης
Ζορμπάς (Αθήνα, Καλλιθέα): Γιώργος Χαλκιάς & Γιάννης Κακλής
Σαμαριά (Αθήνα): Νεκτάριος Κλωστράκης
Κούπες (Αθήνα, Αργυρούπολη): Μανόλης Μολυμπακης
Ομαλός (Αθήνα): Ντούλας - Μπεμπένης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Βεντέμα (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Ποσειδώνος Γεύσεις (Αθήνα): Θ&Μ Κοζωνάκης
Νότα νότα (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Β&Λ Τσουβαλάς

Σάββατο 26 Γενάρη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Στην υγειά μας (Ηράκλειο): Γιάννης Μελεσενάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Τζαγκαράκης - Κατσουλιέρης
Καλό Χωριό (Λασήθι): Νεκτάριος Ατσαλάκης
Κρητική Γη (Σκαλάνι, Ηράκλειο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Κέντρο Μύθος (Ρέθυμνο): Μάνος Χατζακης & Βαλάντης Αχινάς
Νέα Μαγνησία (Ρέθυμνο): Κώστας και Μαρία Σκουλά
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Ταβέρνα Ακρογυάλι (Καλύβες Αποκορώνου): Γιώργος Πατσουράκης
Αρμένοι Αποκορώνου: Νίκος Κουτσάκης
Stage 25 (Αθήνα, Περιστέρι): Μάνος Πυροβολάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Περικλής Τζουγανάκης & Παναγιώτης Μαρακάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Ρυθμός Stage (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Ζορμπάς (Αθήνα, Καλλιθέα): Γιώργος Χαλκιάς & Γιάννης Κακλής
Νέο Κάστρο (Αθήνα): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Νεκτάριος Κλωστράκης
Μαιτ Cafe (Αθήνα): Μακριδάκης - Σταματούλης
Γοργόνα (Αθήνα): Μανόλης Μανταδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ντούλας - Μπεμπένης
Το Πέτρινο (Ξάνθη): Ψαραντώνης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Ταβέρνα Σαμαριά (ΑΘήνα): Νεκτάριος Κλωστράκης
Πέρασμα (Αθήνα, Πέραμα): Διονύσης Κορνυλάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Β&Λ Τσουβαλάς

Κυριακή 27 Γενάρη 2012:
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Άρης Καρπουζάκης
Κρητική Γη (Σκαλάνι, Ηράκλειο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)
Ταβέρνα Γαλήνη-Γαλήνιος Δίας (Κρουσώνας): Δρακογιαννάκης-Κουνάλης
Ταβέρνα Αρόδου (Χανιά): Νίκος Μανιουδάκης - Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Shisha Club (Χανιά): Περουλάκια
Πορτοκάλι (Χανιά): Σκουλούδης - Χαιρέτης
Mantarini Remember (Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Abuse (Αθήνα, Γλυφάδα): Μανόλης Κονταρός
Σαμαριά (Αθήνα): Νεκτάριος Κλωστράκης (μεσημέρι)
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης(μεσημέρι)
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης (μεσημέρι)
Ζορμπάς (Αθήνα, Καλλιθέα): Γιώργος Χαλκιάς & Γιάννης Κακλής (μεσημέρι)
Νέο Κάστρο (Αθήνα): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Ηλίας Παυλίδης (μεσημέρι) 



Δευτέρα 28 Γενάρη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιάννης Παξιμαδάκης, Κυβέλη Σεργιου, Νεκτάριος Παχιαδάκης, Μηνάς Παιγνιωτάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γιώργης Βρέντζος

Τρίτη 29 Γενάρη 2012:
Ιττάρ (Ηράκλειο): Αντώνης Κοντόκαλλος & Χάρης Φασουλάς
Λεμόνι (Ηράκλειο, ΤΕΙ): Γιώργης Βρέντζος, Βασίλης Ξυλούρης, Κώστας Σκουλάς
Χάλκινα (Χανιά): Γιάννης και Ραφαήλ Φυντικάκης
Μικρό Εφετείο (Χανιά): Ανδρέας Λιλικάκης
Μεθυστάνες: Γιώργος Πατσουράκης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Γιάννης Γδοντάκης, Χρήστος Κοκοτσάκης, Αντρέας Κωνσταντουδάκης, Γιάννης Δρακάκης

Τετάρτη 30 Γενάρη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Νεκτάριος Κλωστράκης
Ιττάρ (Ηράκλειο): Κωστής Δαφέρμος
Baraki (Ρέθυμνο): Η παρέα του Υάκινθου
Το Αυγό του Κόκορα (Ρέθυμνο): Γιώργος Αλεξαντωνάκης, Τιμολέων Σαββάκης, Γιάννης Χριστοδουλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Τζιτζιφια (Πολιτιστικός Σύλλοςγος Τζιτζιφέ): Κωστής Τρουλος
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης

Πέμπτη 31 Γενάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Πάρις Περυσινάκης
Ιττάρ (Ηράκλειο): Νίκος Σφακιανάκης - Μανόλης Σκουτέλης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Νίκος Στριλιγκάς
Μεράκι (Χανιά): Σκουλούδης - Χαιρέτης
Μπλάνα (Χαλάνδρι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Άσπρο Πιάτο (Χαλάνδρι, Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Λαμπηδόνα (Άλσος Αγίας Τριάδας, Βύρωνας, Αθήνα): Ψαρογιώργης

Παρασκευή 1 Φλεβάρη 2012:
Πυξίδα (Ηράκλειο): Άλλη Μπάντα
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γεωργία Νταγάκη
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Κώστας Σαριδάκης
Δίας (Λινοπεράματα, Ηράκλειο): Κουνάλης & Τζουλιαδάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Νεκτάριος Ατσαλάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Μπακατσάκης & Χαμογιωργάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιώργος Φασουλάς & Κωστής Καλλέργης & Γιώργης Βρέντζος
Γκαλερί του μεζέ (Περιστέρι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Θεργιάκης - Δαβρής
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μιχάλης Καλλέργης
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Σπυριδάκης - Δουρουντουδάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Χυτήριο (Αθήνα): Κουκλάκης - Δερήμπεη
Κουμπανία (Αθήνα): Μανόλης Μπουνταλάκης
Λιόπετρο (Πλάκα, Αθήνα): Μανόλης Πετράκης
Ρεβαίζι (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Νότα νότα (Περιστέρι): Στέφανος Τσουράκης
Μαύρα μεσανυχτα: Περικλής Τζουγανάκης

Σάββατο 2 Φλεβάρη 2012:
Αγροικίες (Άγιος Θωμάς, Ηράκλειο): Στιβακτάκηδες
Βραχόκηπος (Γάσι, Αρκαλοχώρι)
Ταβέρνα Αρχοντικό (Νέα Μαγνησία, Ρέθυμνο): Μιχάλης Τσικαλάκς
Ταμπακαριά (Χανιά): Παπαδάκης - Χριστονάκης - Παντερμάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιώργος Φασουλάς & Κωστής Καλλέργης & Γιώργης Βρέντζος
Σαμαριά (Αθήνα): Αγγελάκης - Φράρος - Γκανάς
Ομαλός (Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μιχάλης Καλλέργης
Σύλλογος Κρητών Ελληνικού (Αθήνα): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Ταβέρνα Μπάμπης (Αθήνα, Κορυδαλλός): Μανόλης Κονταρός
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Σπυριδάκης - Δουρουντουδάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Β&Λ Τσουβαλάς
Κέντρο Πέτρος και Μένια (Ψυχικό Σερρών): Κωστής Κυριτσάκης, Γιάννης Παπαδόπουλος, Αντώνης Κυπριωτάκης, Κλεάνθης Καρακώτσιος, Ιουλιέττα Κιοσσέ

Κυριακή 3 Φλεβάρη 2013:
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)
Σαμαριά (Αθήνα): Αγγελάκης - Φράρος - Γκανάς (μεσημέρι)
Νέο Κάστρο (Αθήνα, Σύλλογος Κρητών Αργυρούπολης): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Ομαλός (Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης (μεσημέρι)
Mood Bar (Κηφισιά): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Κέντρο Γοργόνα (Αθήνα): Β&Λ Τσουβαλάς (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης (μεσημέρι)
Γραμμές (Αθήνα, Βοτανικός): Μανόλης Κονταρός 


Δευτέρα 4 Φλεβάρη 2013:
Χοροί της Κρήτης (Αθήνα, Θέατρο Badminton): Ψαραντώνης

Τρίτη 5 Φλεβάρη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Μιχάλης Σαβουϊδάκης
Opus (Ηράκλειο): Μιχάλης Κονταξάκης, Αντώνης Βουμβουλάκης

Τετάρτη 6 Φλεβάρη 2013:
Νέο Ιττάρ (Ηράκλειο): Η παρέα του Υάκυνθου
Barraki (Ρέθυμνο): Ψαρουδάκης - Κορδατζάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης

Πέμπτη 7 Φλεβάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης, Νίκος Σταματάκης
Νέο Ιττάρ (Ηράκλειο): Δημήτρης Αποστολάκης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Νίκος Κουτσάκης
Μεράκι (Χανιά): Στέλιος Μπικάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Αλεξάκης - Καραγιώργης - Κορνυλάκης - Στριλιγκάς (Εκδήλωση στήριξης για τη Μαρία Καλυβιανάκη)

Παρασκευή 8 Φλεβάρη 2012:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Κώστας & Μαρία Σκουλά
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιάννης Χουλάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Αριστομένης Μιχαλάκης & Αποστόλης Φραγκιαδάκης
Club Μύλος (Ηράκλειο): Νίκος Ζωιδάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Βασίλης Σκουλάς
Ομαλός (Αθήνα): Σπυριδάκια
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γιώργος Μανωλιούδης
Ζορμπάς (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός

Σάββατο 9 Φλεβάρη 2012:
Ταβέρνα Ραέτι (Ηράκλειο): Αντώνης Μαλλιωτάκης & Μιχ'αλης Καλλέργης
Club Μύλος (Ηράκλειο): Μανόλης Λυδάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Μιχάλης Καλλέργης
Λίμνη Αγιάς (Χανιά): Στέλιος Βάμβακας
Greco (Χανιά): Φαλεκάκης - Περαθωράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Βασίλης Σκουλάς
Ομαλός (Αθήνα): Σπυριδάκια
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γιώργος Μανωλιούδης
Fresh (Γλυφάδα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Stage 25 (Αθήνα, Περιστέρι): Μάνος Πυροβολάκης
Μουσικές Διαδρομές (Λάρισα): Zalo Trio [Χρήστος Παύλης, Μαρία Καναβάκη, Ζαχαρίας Σπυριδάκης]

Κυριακή 10 Φλεβάρη 2013:
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)
Ομαλός (Αθήνα): Σπυριδάκια (μεσημέρι)
Ζορμπάς (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός (μεσημέρι)
Σείριος (Νάουσα): Zalo Trio [Χρήστος Παύλης, Μαρία Καναβάκη, Ζαχαρίας Σπυριδάκης]

Δευτέρα 11 Φλεβάρη 2013:
Baraki (Ρέθυμνο): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Περουλάκια
Ρακομελιό (Αθήνα): Zalo Trio [Χρήστος Παύλης, Μαρία Καναβάκη, Ζαχαρίας Σπυριδάκης]
Art Bar Βιβλιοπωλείο (Αθήνα): Κώστας Αβυσσινός

Τρίτη 12 Φλεβάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιώργος Παπαδάκης
Opus (Ηράκλειο): Αντώνης Βουμβουλάκης, Μιχάλης Κονταξάκης
Λεμόνι (Ηράκλειο): Δημήτρης Παπαδάκης - Γιώργος Χριστονάκης
Μεθυστάνες (Χανιά): Γιώργος Κοκολογιάννης
Χάλκινα (Χανιά): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Καφέ Σεβάχ (Αθήνα): Κώστας Αβυσσινός

Τετάρτη 13 Φλεβάρη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Κωστής Σταυρακάκης
Εμινέ (Ηράκλειο): Αντώνης Καράτζης
50 - 50 (Ρέθυμνο): Βαγγέλης Κασαπάκης
Βενιζέλειο Ωδείο (Χανιά): Ross Daly, Κέλλυ Θωμά, Γιώργος Μανωλάκης, Γιάννης Παπατζανής
Χάλκινα (Χανιά): Βλαμάκια
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Ρωμανάκια (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης

Πέμπτη 14 Φλεβάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης, Νίκος Σταματάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Τριαντάφυλλος Στεφανάκης
Club Μύλος (Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Zalo Trio [Χρήστος Παύλης, Μαρία Καναβάκη, Ζαχαρίας Σπυριδάκης]
Ταβέρνα Ραέτι (Ηράκλειο): Μανόλης Στεφανάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Δημήτρης Παπαδάκης - Γιώργος Χριστονάκης
Mantarini Remeber (Χανιά): Γιώργος Χαλκιάς - Γιάννης Κακλής
Λόγω Τιμής (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Κρητη (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Μπλάνας (Χαλάνδρι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Το Κέρασμα (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης
Πασιφάη (Αθήνα): Αφοί Τσουβαλά

Παρασκευή 15 Φλεβάρη 2013:
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Πέτρος Βουμβουλάκης
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Μανόλης Δρακάκης
Ζέφυρος (Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλιούδης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Βασίλης Σκουλάς
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιώργος Σκουτέλης
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Γιάννης Σμαραγδάκης
Κέντρο Νίδα (Λινοπεράματα): Γιώργος Χαλκιάς - Γιάννης Χαλκιάς
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Λευτέρης Κουμής
Μελίνα Καφέ (Ρέθυμνο): Zalo Trio [Χρήστος Παύλης, Μαρία Καναβάκη, Ζαχαρίας Σπυριδάκης]
Γοργόνα (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Σαμαριά (Κορυδαλλός, Αθήνα): Βασίλης Τερζάκης - Θάνος Γιακουμάκης - Μάνος Κισσανδράκης
Πασιφάη (Αθήνα): Αφοί Τσουβαλά
Ομαλός (Αθήνα): Μαμαλάκης - Παυλάκης
Bar Code (Αθήνα): Αθιβολές
Τζάκι (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Κρητη (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Ηλίας Παυλίδης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Τέλης Παπαδάκης

Σάββατο 16 Φλεβάρη 2013:
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Γιάννης Κοντογιάννης
Ζέφυρος (Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλιούδης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Νεκτάριος Σαμόλης
Καφέ Ίριδα (Ψαρή Φοράδα): Κωστής Σαριδάκης
Το Στέκι (Χουδέτσι): Σπανουδάκης - Αποστολάκης
Porto Παρασύρης (Ρέθυμνο): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο): Γιώργος Χαλκιάς - Γιάννης Κακλής
Αρχοντικό (Νέα Μαγνησία, Ρέθυμνο): Νταγιαντάδες
Cafe Φοίνικες: Μάνος Πλευράκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Πέτρος Βουμβουλάκης
Le Cafe (Βουκολιές): Χαιρέτης - Σκουλούδης
Τζίτζικας (Αρμένοι Αποκορώνου): Zalo Trio [Χρήστος Παύλης, Μαρία Καναβάκη, Ζαχαρίας Σπυριδάκης]
Γοργόνα (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Βεντέμα (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης
Πασιφάη (Αθήνα): Αφοί Τσουβαλά
Ομαλός (Αθήνα): Μαμαλάκης - Παυλάκης
Κρήτη (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Σαμαριά (Κορυδαλλός, Αθήνα): Βασίλης Τερζάκης - Θάνος Γιακουμάκης - Μάνος Κισσανδράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
3η Σφακιανή Χοροσπεριδα Κέντρο Αρχόντισσα (Δερβένι, Θεσσαλονίκη): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης

Κυριακή 17 Φλεβάρη 2013:
Κουτουρού (Ηράκλειο): Αχιλλεάς Δραμουντάνης
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Κώστας Τζανοδασκαλάκης
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)
Ομαλός (Αθήνα): Μαμαλάκης - Παυλάκης (μεσημέρι)
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Σοφίλλας - Κουτούζος (μεσημέρι)
Al Mare (Λαυριο): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Τα Αχλάδια (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης
Γοργόνα (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης (μεσημέρι)
Γραμμές (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
La Red Cafe (Κερατσίνι, Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Σαμαριά (Κορυδαλλός, Αθήνα): Βασίλης Τερζάκης - Θάνος Γιακουμάκης - Μάνος Κισσανδράκης (μεσημέρι)

Δευτέρα 18 Φλεβάρη 2013:
Χάλκινα (Χανιά): Αντρέας Μανωλαράκης

Τρίτη 19 Φλεβάρη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μανόλης Κονταρός
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Μανόλης Σπυριδάκης
Σταυρός του Νότου Plus (Αθήνα): Μιχάλης Κονταξάκης, Μαρίνα Δακανάλη, Κυριάκος Ταπάκης, Κώστας Καλαντζής 


Τετάρτη 20 Φλεβάρη 2013:
Ιττάρ (Ηράκλειο): Στέλιος Μπικάκης
Ευτυχία Palace (Χανιά): Μανόλης Κονταρός
Τα Σφακιά (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Χάλκινα (Χανιά): Ψαρογιώργης
Baraki (Ρέθυμνο): Χαιρέτης - Σκουλούδης
50-50 (Ρέθυμνο): Γιώργος Αλεξαντωνάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Cool Cafe (Αθήνα, Σεπόλια): Αννούλα Μώρου

Πέμπτη 21 Φλεβάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης, Νίκος Σταματάκης
Ιττάρ (Ηράκλειο): Στέλιος Μπικάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Στέφανος Μεσσαριτάκης
Bar Θόλος (Ρέθυμνο): Δραβίδες (Φραγκιαδάκης-Κατσούνα)
Το αυγό του Κόκορα (Ρέθυμνο): Βαγγέλης Κασαπάκης, Σταύρος Τσικαλάκης, Θέμης Φετοκάκης
Μεράκι (Χανιά): Περουλάκια
Ρακοπινελιές (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς

Παρασκευή 22 Φλεβάρη 2013:
Μύλος Club (Ηράκλειο): Γιάννης Γιαμαλής
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Σκουλούδης - Χαιρέτης
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Η παρέα του Υάκινθου
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Γιώργος Καλογιαννάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Νίκος Μανιουδάκης & Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Αντώνης Σταυρακάκης, Μιχάλης Κονταξάκης, Μιχάλης Φραγκιαδουλάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Βασίλης Παπαδάκης, Κώστας Βεργιαννάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Αντώνης Μαλλιωτάκης & Μιχάλης Καλλέργης
Οκτάβα (Χανιά): Βασίλης Σκουλάς
Ταμπακαριά (Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Ταβέρνα Μαγγίνα (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Level Club (Νέο Ηράκλειο, Αθήνα): Περικλής Τζουγανάκης, Παναγιώτης Μαρακάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αντρέας Μανωλαράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Αντώνης & Μανόλης Χαριτάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ταβέρνα των Καλοφαγάδων (Αθήνα): Γιώργος Λαγουδάκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιώργος Σκορδαλός
Ποτηράκι (Αθήνα): Θεργιάκης - Δαβρής
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης

Σάββατο 23 Φλεβάρη 2013:
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Η παρέα του Υάκινθου
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαραντώνης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Γιώργος Λεκάκης
Νίδα (Ηράκλειο): Σήφης Λιγοψυχάκης
Αρχοντικό (Ρέθυμνο): Μιχάλης Καλλέργης
Αροκάρια Cafe (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Γιάννης Μιχάλας, Γιώργος Βρανάς
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Γιώργος Μανωλιούδης, Κώστας Κορδατζάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Νεκτάριος Κουναλάκης, Χρήστος Τζανιδάκης
Ασκύφου (Χανιά): Φάνης Χιώτης
Παπαδερός (Δαρμαροχώρι): Ηλίας Χορευτάκης
Αποκορωνας, Μεγάλα Χωράφια: Γιώργος Ζερβάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Ομαλός (Αθήνα): Αντρέας Μανωλαράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κακουδάκης - Σαββάκης - Σταματογιαννάκης
ΕΠΑΛ Καματερού: Γιώργος Σκορδαλός
Σαμαριά (Αθήνα): Αντώνης & Μανόλης Χαριτάκης
Σύλλογος Κρητών Μεταμόρφωσης: Διονύσης Κορνυλάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Πασιφάη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης

Κυριακή 24 Φλεβάρη 2013:
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)
Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Ομαλός (Αθήνα): Αντρέας Μανωλαράκης (μεσημέρι)
Δίκταμος (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης (μεσημέρι)
Σαμαριά (Αθήνα): Αντώνης & Μανόλης Χαριτάκης (μεσημέρι)
Μαγγίνα (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Μικρό Δημαρχείο (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης 


Δευτέρα 25 Φλεβάρη 2013:
Χάλκινα (Χανιά): Χαιρέτης - Σκουλούδης
Baraki (Ρέθυμνο): Μανόλης Κονταρός
Εναλλάξ (Παλιά Λευκωσία, Κύπρος): Γιάννης Χαρούλης

Τρίτη 26 Φλεβάρη 2013:
Λεμόνι (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Εναλλάξ (Παλιά Λευκωσία, Κύπρος): Γιάννης Χαρούλης

Τετάρτη 27 Φλεβάρη 2013:
Ρακοπινελιές (Χανιά): Στέλιος Βάμβακας
50/50 (Ρέθυμνο): Κώστας Βεργιανάκης, Βασίλης Παπαδάκης, Γιώργος Δουλγεράκης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ταβέρνα Σφακια΄(Χανιά): Αντώνης Μαρτσάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Νταβαντούρι (Αθήνα): Άρης Θεργιάκης, Χρήστος Δάβρης

Πέμπτη 28 Φλεβάρη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης, Νίκος Σταματάκης
Νέο Ιττάρ (Ηράκλειο): Γιώργης Φασουλάς, Κωστής Καλλέργης, Γιώργης Βρέντζος (Κάτης)
Εμινέ (Ηράκλειο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιώργης Σταυρακάκης, Βασίλης Χαιρέτης, Νίκος Τζουράς
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιάννης Σφακιανάκης, Θάνος Γιακουμάκης, Βαγγέλης Πελοποννήσιος
Το Αυγό του Κόκορα (Ρέθυμνο): Βασίλης Ψωμάς
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Μαδάρες (Αθήνα): Γιώργος Ρεθεμιωτάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Ελλάδος Εικόνες (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Εναλλάξ (Παλιά Λευκωσία, Κύπρος): Γιάννης Χαρούλης

Παρασκευή 1 Μάρτη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μαρίνος Πλευράκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Εμινέ (Ηράκλειο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Αροδαμός (Δαφνές): Βασίλης Χατζημακρής, Γιώργης Σταυρακάκης, Γιάννη Σωμαράς, Μηνάς Σπανάκης
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Ραέτι (Ηράκλειο): Γιώργος Τζαγκαράκης
Baltas (Ηράκλειο): Αντώνης Φραγκάκης
Αποσπερίτης (Σητεία): Γιάννης Κατσαβαβάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Αντωνογιαννάκης
Σιδεράς (Λαμπίνη, Αγίου Βασιλείου): Φραγκίσκος Παπαδογιαννάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Στέλιος Συκάκης, Δημήτρης Στεφανάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Ιάκωβος Πατεράκης, Γιώργος Μανωλάκης
Ταβέρνα Πόπη (Αδελιανός Κάμπος): Αντώνης Μαρτσάκης
Ταβέρνα Μύθος (Αδελιανός Κάμπος): Κυριάκος Σταυριανουδάκης - Νίκος Μανιουδάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Παντερμάκια, Δημήτρης Τσούρτος, Στέλιος Οικονομάκης, Λεωνίδας Λαϊνάκης
Club Δικαστήριο (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Σκάνδαλο Club (Αθήνα, Πετρούπολη): Γιώργος Ζερβάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Γιάννης Σαβουιδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μάρκος Κωνσταντάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Τέλης Παπαδάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Πασιφάη (Αθήνα): Β&Λ Τσουβαλάς
Sfinaki Club (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Lobby Club (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Δίκταμος (Αθήνα): Μανόλης Γιαννουλάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Γιώργος Νύκταρης
Μαδάρες (Αθήνα): Γιώργος Ρεθεμιωτάκης
Έλα να δεις (Ρόδος): Στέφανος Βορδώνης
Aloft Music Bar (Αγία Νάπα, Κύπρος): Γιάννης Χαρούλης

Σάββατο 2 Μάρτη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μιχάλης Κονταξάκης, Αντώνης Σταυρακάκης, Γιώργος Σταυρακάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Αρμός
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Νεκτάριος Σαμόλης [Αποκριάτικος χορός Πολιτιστικού Συλλόγου Σταμνιών]
Εμινέ (Ηράκλειο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Νίδα (Ηράκλειο): Αποστόλης Φραγκιαδάκης, Αριστομένης Μιχαλάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Μανόλης Χατζάκης, Βαλάντης Αχινάς
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Αρχοντικό (Νέα Μαγνησία, Ρέθυμνο): Κώστας Τσουπάκης, Σταύρος Μαθιακάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Μιχάλας, Στεφανάκης, Μανωλάκης, Μπάκας
Ταμπακαριά (Χανιά): Παντερμάκια, Δημήτρης Τσούρτος, Στέλιος Οικονομάκης, Λεωνίδας Λαϊνάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Θερμοπύλες after club (Αθήνα, Καμίνια): Γιώργος Ζερβάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Μανιώρος, Καρακωνσταντάκης, Παπαγεωργίου
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Πασιφάη (Αθήνα): Β&Λ Τσουβαλάς
Έλα να δεις (Ρόδος): Στέφανος Βορδώνης

Κυριακή 3 Μάρτη 2013:
Νίδα (Ηράκλειο): Γιώργης Χειμωνάκης
Σταυρομένος (Ρέθυμνο): Μανόλης Χατζάκης
Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Ζορμπάς (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης (μεσημέρι)
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης (μεσημέρι)
Γοργόνα (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς (μεσημέρι) [Ετήσια χοροεσπερίδα Ένωσης Κρητών Αγίων Αναργύρων]
Το στέκι του γιατρού (Καλαμάκι, Αθήνα): Κεχαγιαδάκης, Λαδουκάκης (μεσημέρι)
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μάρκος Κωνσταντάκης (μεσημέρι)
Βεντέμα (Αθήνα): Μανιώρος (μεσημέρι)
Μαδάρες (Αθήνα): Γιώργος Ρεθεμιωτάκης (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης (μεσημέρι)
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης (μεσημέρι) 


Δευτέρα 4 Μάρτη 2013:
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος Νικηφόρου Ζερβάκης
Μπακαλόγατος (Ρέθυμνο): Κρητική Βραδιά

Τρίτη 5 Μάρτη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μάνος Πυροβολάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Άλλη Μπάντα
Το κουκί και το ρεβύθι (Ρέθυμνο): Βαγγέλης Κασαπάκης - Σταύρος Τσικαλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Παναγιώτης Μπουλνταδάκης
Μεθυστάνες (Χανιά): Γιώργος Πατσουράκης

Τετάρτη 6 Μάρτη 2013:
Αίθουσα Ωδείου Τέχνης (Άγιος Νικόλαος): Μάνος Πυροβολάκης
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Baraki (Ρέθυμνο): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης

Τσικνοπέμπτη 7 Μάρτη 2013:
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Γιώργος Γιακουμάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης

Παλιός Αβυσσινός (Σπήλια, Ηράκλειο): Κωστής Αβυσσινός, Νίκος Κάπλαντζης
Το Παραδοσιακό (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Αντώνης Κοντόκαλλος, Χάρης Φασουλάς
Στην υγειά μας (Ηράκλειο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης, Δημήτρης Αποστολάκης
Ταβέρνα Ραέτι (Ηράκλειο): Δημήτρης Παπαδάκης - Γιώργος Χριστονάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Βραδιά Μαντολίνου (Αντώνης Σταυρακάκης, Μιχάλης Κονταξάκης, Μιχάλης Φραγκιαδουλάκης)
Αυγερινός Live (Μεσαρά): Μάνος Πυροβολάκης
Αχλάδια (Σητεία): Μανόλης Χαρκιολάκης
Αροκάρια Cafe (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Κάρολος Μυριδάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Σταύρος Μαραγκουδάκης, Στέλιος Συκάκης, Γιώργος Ζαχαριουδάκης
Ταβέρνα Κορφή (Ρέθυμνο, Τρία Μοναστήρια): Βαγγέλης Γκαλονάκης
Κτήμα Θυμέλη (Ρέθυμνο, Τρία Μοναστήρια): Μιχάλης Τζουγανάκης
Veneto (Ρέθυμνο): Γιάννης Μιχάλας, Γιώργης Βρανάς, Στέλιος Μυλωνάκης, Χάρης Μπάκας
Ταβέρνα Μουντάκης (Αλμπάν μετόχι, Ρέθυμνο): Κώστας Σαριδάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο): Νίκος Γωνιανάκης
Ταβέρνα Γραμβούσα (Καλυβιανή, Κίσαμος): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Αρχοντικό: Κατσαμάδες
Ζορμπάς (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Κόρη ενός θεού (Αθήνα, Άγιος Δημήτριος): Ηλίας Παλιουδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Mitato Live (Αθήνα): Χρήστος Μακριδάκης - Στέλιος Ανδρουλιδάκης
Ποτηράκι (Αθήνα): Δαρβής - Θεργιάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αλέξανδρος Παπαδάκης

Παρασκευή 8 Μάρτη 2013:
Ζέφυρος (Ηράκλειο): Γιώργος Ζερβάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μελεσανάκης - Νηστικάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πέτρος Σαριδάκης

Παλιός Αβυσσινός (Σπήλια, Ηράκλειο): Κωστής Αβυσσινός, Νίκος Κάπλαντζης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Κώστας Σαριδάκης
Όναρ Καφέ (Γούβες): Μάνος Πυροβολάκης (αναβλήθηκε)
Ταβέρνα Πόπη (Αδελιανός Κάμπος): Μανόλης Σπυριδάκης, Ανδρέας Μανουσέλης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Στιβακτάκηδες
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο): Γιώργος Λεκάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Καφέ Γέφυρα (Βρύσες Αποκορώνου): Νίκος Κουτσάκης
Mantarini Remember (Χανιά): Γιώργος Μανωλιούδης
Ζορμπάς (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Δίκταμος (Αθήνα): Πάρις Περυσινάκης - Νικόλας Καράτζης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Τέλης Παπαδάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Ανδρέας Λιλικάκης
Noir Cafe Bar (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Δημήτρης Βακάκης

Σάββατο 9 Μάρτη 2013:
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Νεκτάριος Σαμόλης
Star Cafe (Γάζι): Κώστας Δαφέρμος
Veneto (Ρέθυμνο): Κώστας & Μαρία Σκουλά
Μικρό Καφέ (Ρέθυμνο): Κώστας Μαραβελάκης, Γιώργος Χριστοφοράκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Σταύρος Μαραγκουδάκης, Στέλιος Μυλωνάκης, Χάρης Μπάκας, Γιάννης Μιχάλας
Ταβέρνα Πασσάς (Ρέθυμνο): Δημήτρης Στεφανάκης, Στέλιος Συκάκης
Μελίνα Καφέ (Ρέθυμνο): Μάνος Πυροβολάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Μιχάλης Τσικαλάκης
Κακλής by night (Άγιος Νικόλαος): Γιώργος Ζερβάκης
Πλανητάριο (Σητεία): Στέφανος Βορδώνης
Άστρα (Ιεράπετρα): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Γιώργος Μαθιουδάκης
Οκτάβα (Χανιά): Μιχάλης Τζουγανάκης & Ερωφίλη
Le Cafe (Βουκολιές, Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Versus Club (Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Δίκταμος (Αθήνα): Πάρις Περυσινάκης - Νικόλας Καράτζης
Σαμαριά (Αθήνα): Δημήτρης Βακάκης
Γοργόνα (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης

Κυριακή 10 Μάρτη 2013:
Τσι τσι (Ιεράπετρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Χατζής (Κοκκίνη Χάνι): Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Κωστής Τζανάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)

Το κουκί και το ρεβύθι (Ρέθυμνο): Αποστόλης Φραγκιαδάκης, Αριστομένης Μιχαλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Μάνος Πυροβολάκης
Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης (μεσημέρι)
Nostro (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Σαμαριά (Αθήνα): Δημήτρης Βακάκης (μεσημέρι)

Δευτέρα 11 Μάρτη 2013:
Τσι τσι (Ιεράπετρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Τρίτη 12 Μάρτη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Άλλη Μπάντα
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Τετάρτη 13 Μάρτη 2013:
Ιττάρ (Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Παλαί Ποτέ Conte Miri (Ηράκλειο): Τζουλιαδάκης - Κουνάλης
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Μεθυστάνες (Χανιά): Μανόλης Μπομπολάκης
My Live (Χανιά): Σκουλούδης - Χαιρέτης
Χάλκινα (Χανιά): Α&Μ Χαριτάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης 


Πέμπτη 14 Μάρτη 2013:
Κέντρο Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Σπυριδάκης - Μανουσέλης
Ιττάρ (Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλιούδης
Ταβέρνα Τσι Τσι (Ιεράπετρα): Τζουλιαδάκης - Κουνάλης
Μπλάνας (Χαλάνδρι, Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Σύλλογος Μαλαθυριανών Αττικής: Γιάννης και Χρήστος Μακριδάκης

Παρασκευή 15 Μάρτη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Πάρις Περυσινάκης - Νικόλας Καράτζης
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργος Παπαδάκης
Baltas (Ηράκλειο): Αντώνης Φραγκάκης, Μανόλης Σκουμπάκης, Μηνά Παιγνιωτάκη
Κέντρο Αστερούσια (Χάρακας): Κώστας Σαριδάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Το σπιτικό της Βάσως (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Σαμαριά (Αθήνα): Νίκος Κυριακάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Θοδωρής Ποθουλάκης
Δίκταμος (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης
Ποτηράκι (Αθήνα): Άρης Θεργιάκης - Χρήστος Δάβρης
Κόρη ενός Θεού (Αθήνα): Ηλίας Παλιουδάκης

Σάββατο 16 Μάρτη 2013:
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Θεατρικός Σταθμός Ηρακλείου: Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Κωστής Τζανάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης
Ζυγός: Νεκτάριος Ατσαλάκης
Σαν Άλλωτε (Ρέθυμνο): Μαρκαντώνηδες
Πλανητάριο (Σητεία): Μανόλης Στεφανάκης
Mantarini Remember (Χανιά): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Δημήτρης Βακάκης
Κέντρο Αηδόνι: Γιώργος Πατσουράκης
Φερειπείν: Μαρίνος Πλευράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Σαμαριά (Αθήνα): Νίκος Κυριακάκης
Κόρη ενός Θεού (Αθήνα): Ηλίας Παλιουδάκης
Ρακαοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Cafe Bar Aqua Live: Περικλής Τζουγανάκης
Μουσική Σκηνή Κεντρική Πλατεία (Τρίκαλα): Μάνος Πυροβολάκης
Ναξος: Γιώργος Ζερβάκης
Κάσος: Στέφανος Βορδώνης

Κυριακή 17 Μάρτη 2013:
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Άνοδος (Ηράκλειο): Μιχάλης Τζουγανάκης
Αυγερινος Live (Μοίρες): Μιχάλης Πετσάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Δημήτρης Αλεξάκης, Κώστας Καραντινός
Λευκοχώρι: Γιώργος Μανωλάκης, Γιώργης Σταυρακάκης (Νιδιώτης), Γιώργος Γιαναδάκης
Δήμος Μινώα Πεδιάδος ?: Παπαδάκης - Χριστονάκης
Ταβέρνα Πόπη (Αδελιανός Κάμπος, Ρέθυμνο): Γιάννης Κακλής - Γιώργος Χαλκιάς
Σταυροδρόμι (Άγιος Ανδρέας, Ρέθυμνο): Μάνος Χατζάκης
Ταβέρνα του βοσκού (Θέρισσο, Χανιά): Σπυριδάκης - Μανουσέλης
Ταβέρνα Κούρτσα (Βαφές Αποκορώνου): Τάσος Μπαγουράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης (μεσημέρι)
Lookers Club (Κάρπαθος): Στέφανος Βορδώνης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Αλυσσανδράκης - Δουρουντουδάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Νίκος Κυριακάκης (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης (μεσημέρι)

Καθαρά Δευτέρα 18 Μάρτη 2013:
Παχειά Άμμος (Ιεράπετρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Χουστουλιανά (Μεσαρά): Μιχάλης Ορφανός - Μανόλης Ταμπουρατζής
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Γιώργος Ξυλούρης (Καντρής)
Ταβέρνα Κώστας (Σπήλι): Γιώργος Μαθιουδάκης, Νίκος Βρουλάκης, Γιώργος Χατζηδάκης
Το Πιθάρι της Αρχόντισσας (Ρέθυμνο): Γιάννης Μιχάλας, Γιώργος Βρανάς
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης 


Τρίτη 19 Μάρτη 2013:
Λεμόνι (Ηράκλειο): Στέλιος Μπικάκης
Μεθυστάνες (Χανιά): Ηλίας Χορευτάκης
Χάλκινα (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Τετάρτη 20 Μάρτη 2013:
Baltas (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Παλαί Ποτέ Conte Miri (Ηράκλειο): Τζουλιαδάκης - Κουνάλης
Νέο Ιττάρ (Ηράκλειο): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Ταβέρνα Αρόδου: Αντώνης Μπομπολάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Θέατρο ARTηρία (Λευκάδα): Ross Daly, Κέλυ Θωμά, Σέργιος Βούλγαρης

Πέμπτη 21 Μάρτη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Νίκος Λιανέρης
Νέο Ιττάρ (Ηράκλειο): Μανόλης Κονταρός
Ταβέρνα Πασσάς (Ρέθυμνο): Δημήτρης Σιδερής - Στέλιος Συκάκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
We Live (Νέα Ερυθραία, Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης

Παρασκευή 22 Μάρτη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Αντώνης Κοντοκαλλος, Χάρης Φασουλάς
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Μιχάλης Αλεφαντινός
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Βασίλης Σταυρακάκης
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Νικηφόρος Αεράκης, Γιώργης Βρέντζος
Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Μιχάλης Σταυρακάκης, Γιάννης Γιανναδάκης, Έκτορας Κυριακού
Αροκάρια Καφέ (Ρέθυμνο): Δημήτρηε Πηγουνάκης
Μεζεδοπωλείο Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Μανόλης Χαμογιωργάκης, Μιχάλης Μπακατσάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης και Γιώργος Παντερμάκης, Δημήτρης Τσούρτος, Στέλιος Οικονομάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Nirvana Club (Αθήνα): Στέφανος Βορδώνης, Παναγιώτης Μαρακάκης
Lobby (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Κούπες (Αθήνα, Ηλιούπολη): Μανόλης Μολυμπάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Πορτάλιος
Αλάβαστρον (Αθήνα, Περιστέρι): Πέτρος Σαριδάκης
Θέατρο αγορά (Πάτρα): Ross Daly, Κέλυ Θωμά, Σέργιος Βούλγαρης

Σάββατο 23 Μάρτη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μιχάλης Σταυρακάκης, Γιάννης Γιανναδάκης, Έκτορας Κυριακού
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Βασίλης Σταυρακάκης
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Νικηφόρος Αεράκης, Γιώργης Βρέντζος
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Βασίλης Τζουρμπάκης - Βασίλης Τζουρμπάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Κηφισός Palace (Αθήνα): Μαρτσάκης, Παρχαρίδης, Τσαχουρίδης
Θέατρο αγορά (Πάτρα): Ross Daly, Κέλυ Θωμά, Σέργιος Βούλγαρης
Κως: Γιώργος Ζερβάκης

Κυριακή 24 Μάρτη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Βασίλης Σταυρακάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Δημήτρης Παπαδάκης, Γιώργος Χριστονάκης
Δελφύς στον Αρόλιθο (Ηράκλειο): Νικηφόρος Αεράκης, Γιώργης Βρέντζος
Ναυτίλος (Ηράκλειο, Νέα Αλικαρνασσός): Τάσος Αγγελάκης, Γρηγόρης Φλουράκης, Ζαχαρία Καμπιττάκης, Γιάννης Φουντουλάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Αντώνης Μαλλιωτάκης, Μιχάλης Καλλέργης
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς (μεσημέρι)
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός κάμπος): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο, Αδελιανός κάμπος): Γιώργος Βάμβουκας (Φλασκής)
Χάλκινα (Χανιά): Στέλιος Σταματογιαννάκης
Κουνουπιδιανά (Χανιά): Σπυριδάκης - Μανουσέλης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης (μεσημέρι)
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Club Seven (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Παπαστράτειο Μέγαρο (Αγρίνιο): Ross Daly, Κέλυ Θωμά, Σέργιος Βούλγαρης

Δευτέρα 25 Μάρτη 2013:
Τα Χάλκινα (Χανιά): Γιάννης και Ραφαήλ Φυντικάκης (μεσημέρι)
Αλατσάδικο (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Ταβέρνα Κούρτσα (Βαφές Αποκορώνου): Σκουλούδης - Χαιρέτης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Τρίτη 26 Μάρτη 2013:
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης
Άμφισσα: Ross Daly, Κέλυ Θωμά, Σέργιος Βούλγαρης

Τετάρτη 27 Μάρτη 2013:
Παλαί Ποτέ Conte Miri (Ηράκλειο): Τζουλιαδάκης - Κουνάλης
Αντέτι (Ηράκλειο): Νίκος Μανιουδής
Prime Cafe (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλιούδης
Ittar (Ηράκλειο): Γιώργος Ζερβάκης Νικηφόρου
Χάλκινα (Χανιά): Νεκτάριος Κλωστράκης
My Cafe Bar (Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σάκης Σακελλαρίδης, Λευτέρης Τζαγκαράκης, Τάσος Τροχαλακης [Σχήμα Λόγου]
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης 


Πέμπτη 28 Μάρτη 2013:
Νέο Ιττάρ (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Δημήτρης Πηγουνάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιάννης Δροσονάκης
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Μαυρομανωλάκης - Συγλέτος
Ρακοπινελιές (Χανιά): Γιώργος Τριανταφύλλου
Μεζεδοπωλείο Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Μιχάλης Τσικαλάκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μαρκαντώνηδες

Παρασκευή 29 Μάρτη 2013:
Ταβέρνα Ράετι (Ηράκλειο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιάννης Γιαμαλής
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Σκουτέλης, Σφακιανάκης
Ittar (Ηράκλειο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πέτρος Κακεπάκης
Κέντρο Αβυσσινός (Σπήλια, Ηράκλειο): Αβυσσινός, Πιτσάνης, Κατσανεβάκη
Ζέφυρος (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Μιχάλης Πετσάκης
Αγροικίες (Άγιος Θωμάς, Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Stella Cafe: Γιάννης Βαμβουκάκης
Περγαμόντο (Χανιά): Κώστας Βεργιανάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Βασίλης Σταυρακάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Νίκος Κουτσάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μαρκαντώνηδες
Ποτηράκι (Αθήνα): Θεργιάκης - Δαβρής
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Μανόλης Παπαδομαρκετάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Θοδωρής Πολυχρονάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Glass Palace (Θεσσαλονίκη): Γιώργος Ζερβάκης

Σάββατο 30 Μάρτη 2013:
Ταβέρνα Ραέτι (Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Ittar (Ηράκλειο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Αντώνης Μαλλιωτάκης, Μιχάλης Καλλέργης
Ζέφυρος (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Μιχάλης Πετσάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Παύλος Ζαμπετάκης
Club Sense (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Αριστομένης Μιχαλάκης
Αυγερινός Live (Μοίρες): Γιάννης Κακλής, Γιώργος Χαλκιάς
Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Σπυριδάκης - Μανουσέλης
Ταβέρνα Αρχοντικό (Νέα Μαγνησία, Ρέθυμνο): Μανόλης Χατζάκης
Ταβέρνα Μπαρμπαγιάννης (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Ευτυχία Palace (Ραπανιανά): Γιώργος Ρεθεμιωτάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Βασίλης Σταυρακάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Νίκος Κουτσάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης
Palmie Bistro (Αθήνα, Βριλήσια): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Βολόσυρος (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης
Σπηναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
See you club (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Θοδωρής Πολυχρονάκης
Έδεσσα: Γιώργος Ζερβάκης

Κυριακή 31 Μάρτη 2013:
Σύλλογος Μαλαθυριανών Αττικής: Γιάννης και Χρήστος Μακριδάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Νίκος Κουτσάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Μπλάνας (Χαλάνδρι, Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Πασιφάη (Αθήνα): Θοδωρής Πολυχρονάκης (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης (μεσημέρι)
Κοζάνη: Γιώργος Ζερβάκης