Τετάρτη, 3 Απριλίου 2013

Αρχείο Εμφανίσεων 2013 #2

Δευτέρα 1 Απρίλη 2013:
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος Μανωλιούδης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Τρίτη 2 Απρίλη 2013:
Λεμόνι (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Άλλη Μπάντα
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Τετάρτη 3 Απρίλη 2013:
'Ορεξη να 'χεις (Ηράκλειο): Μανόλης Βακωνάκης, Μανόλης Κισσανδράκης
50-50 (Ρέθυμνο): Βαγγέλης Κασαπάκης, Σταύρος Τσικαλάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος Κραουνάκης & Ηλίας Σαββάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Μύρων Παπαδογιάννης
Χάλκινα (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
My Cafe (Χανιά): Μιχάλης Πετσάκης

Πέμπτη 4 Απρίλη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πετρίτες
Τσι τσι (Ιεράπετρα): Ανδρέας Μανωλαράκης
Σαν Άλλωτε (Ρέθυμνο): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Αντωνογιαννάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Μαδάρες (Αθήνα): Μαρινάκης - Κοστογιάννης
Αυλαία (Αθήνα): Γιώργος Μανωλάκης

Παρασκευή 5 Απρίλη 2013:
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Κωστής Σταυρακάκης
Ζέφυρος (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Γιώργος Γιακουμάκης
Λιόγερμα (Προφήτης Ηλίας, Ηράκλειο): Στιβακτάκηδες
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιάννης Βρεττός
Ταβέρνα Αροδαμός (Δαφνές): Γιώργος Γκερεδάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιώργος Γλυκοκόκαλος
Barraki (Ρέθυμνο): Στέλιος Μπικάκης
Το Αυγό του Κόκορα (Ρέθυμνο): Χ. Αγγελάκης, Β. Παπαδάκης, Κ. Αγγελάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Χάρης Παναγιωτάκης, Νίκος Τζουράς, Βαγγέλης Τζέμης, Χάρης Μπάκας
Το κουκί και το ρεβύθι (Ρέθυμνο): Νίκος Στριλιγκάς, Άγγελος Μασαούτης
Αροκάρια Καφέ (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιάννης Μιχάλας, Γιώργος Βρανάς
Κουρσάρος (Κουτσουράς, Λασήθι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Deco (Χανιά): Γ. Κοκολογιάννης, Μ. Παντελάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Ρενιέρης - Πολυχρονάκης
Διογένης (Χανιά): Περουλάκια
Σαμαριά (Αθήνα): Παύλος Ζαμπετάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κώστας Σαριδάκης
Μαδάρες (Αθήνα): Μαρινάκης - Κοστογιάννης
Πασιφάη (Αθήνα): Αριστομένης Μιχαλάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Αφοί Κοζωνάκη
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αφοί Χαριτάκη
Ταβέρνα Μαγγίνα (Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Block Club (Αθήνα. Μικρολίμανο): Νίκος Ζωιδάκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Όλα the club (Αθήνα, Περιστέρι): Στριλιγκάς, Σταυρουλάκης

Σάββατο 6 Απρίλη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Νίκος Μανιουδάκης - Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Νεκτάριος Σαμόλης
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Δημήτρης Συγλέτος
Νότες Cafe Club (Μοίρες): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο): Ζαχάρης Στρατιδάκης, Αντώνης Δουρουντουδάκης
Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Μαρία Κώτη
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Μιχάλης Παυλάκης, Στατής Μαμάλιος
Σχολαρχείο (Ρέθυμνο): Βαγγέλης Γκαλονάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Βασίλης Τζουρμπάκης, Βασίλης Τζουρμπάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος Μανωλιούδης
Ταμπακαριά (Χανιά): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης
Νεράιδα της Λίμνης (Κουρνάς): Κρασαδάκης - Γαλάνης
Σαμαριά (Αθήνα): Παύλος Ζαμπετάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Γιώργος Καραγιώργης
Ζορμπάς (Αθήνα): Κώστας Σαριδάκης
Mystique Club (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης, Χρήστος Δαβρής
Μαδάρες (Αθήνα): Μαρινάκης - Κοστογιάννης
Πασιφάη (Αθήνα): Αριστομένης Μιχαλάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Πρωτογεράκης, Καστρινόπουλος (Κρητικοποντιακή βραδιά)
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Αφοί Χαριτάκη
Cafe Bar Νεύλης (Καλλιθέα, Αθήνα): Μπάμπης Χατζάκης
Μιραμπέλο (Αθήνα): Ψαλίδης, Βλάσσης
Δίκταμος (Αθήνα): Πάρις Περυσινάκης & Νικόλας Καράτζης
Cafe Club NV Nuevo (Αθήνα): Στράτος Ανυφαντάκης
Ερωτόκριτος (Λεμεσός, Κύπρος): Νίκος Ζωιδάκης

Κυριακή 7 Απρίλη 2013:
Κέντρο Α/Α (Αρμένοι Ρεθύμνου): Στρατής Γουνάκης
Ταβερνα Κάνεβα (Ταυρωνίτης, Χανιά): Μαθιουδάκης, Μαρακάκης
Ταβέρνα Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Χαλκιαδάκης, Τζουβαδάκης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης
Σαμαριά (Αθήνα): Παύλος Ζαμπετάκης (μεσημέρι)
Ομαλός (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός (μεσημέρι)
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης (μεσημέρι)
Μιτάτο Live (Αθήνα): Ηλίας Παυλίδης (μεσημέρι)
Ζορμπάς (Αθήνα): Κώστας Σαριδάκης (μεσημέρι)

Τρίτη 9 Απρίλη 2013:
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης

Τετάρτη 10 Απρίλη 2013:
Baraki (Ρέθυμνο): Αντώνης Μαρτσάκη
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Νίκος Συνολάκης
Συμπληγάδες (Ρέθυμνο): Βασίλης Σταυρακάκης
My Cafe (Χανιά): Η.&Δ. Βλαμάκης
Νταβαντούρι (Αθήνα): Θεργιάκης - Δαβρής
Το Περιβολάκι (Πετράλωνα, Αθήνα): Ε. Θ. Κοζωνάκης
Τα Ρωμανάκια (Αθήνα): Μανόλης Παπαδομαρκετάκης

Πέμπτη 11 Απρίλη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Δημήτρης Βακάκης
Magazi on stage (Ηράκλειο): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Βερεράκης - Ρουμελιώτης
Εμινέ (Ηράκλειο): Σπυριδάκης - Μανουσέλης
Μεζεδοπωλείο Ωδείο (Ιεράπετρα): Γιάλα
Καλό Χωριό: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Κωνσταντίνος Σκουλούδης - Γιώργος Χαιρέτης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Κώστας Μαρκίδης, Γιάννη Γανταδάκη
Το Αυγό του Κόκορα (Ρέθυμνο): Γιώργος Αλεξαντωνάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος Μαγγελάκης
Απανεμιά (Πλάκα, Αθήνα): Λουδοβίκος των Ανωγείων

Παρασκευή 12 Απρίλη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Βασίλης Σταυρακάκης
Κουτουρού (Ηράκλειο): Α.&Μ. Χαριτάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιάννης Αλεξάκης
Baltas (Ηράκλειο): Γιώργης Βρέντζος
Σαλώμη (Άγιος Νικόλαος): Γιώργος Νικηφόρου Ζερβάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Μανόλης Χατζάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Γιώργος Μανωλάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Στέλιος Γαβαλάς
Ο κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Γιάλα
Ταμπακαριά (Χανιά): Πάρις Περυσινάκης, Νικόλας Καράτζης
Βεντέμα (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Αρχοντικό Gallery (Νέα Ιωνία, Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Σκουλούδης, Χαιρέτης
Ομαλός (Αθήνα): Νίκος Μανιουδάκης, Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γιώργος Μανωλιούδης
Πασιφάη (Αθήνα): Γιώργος Γιακουμάκης
Κόρη ενός θεού (Αθήνα): Ηλίας Παλιουδάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Γιάννης Κακλής - Γιώργος Χαλκιάς
Κούπες (Αθήνα, Αργυρούπολη): Μανόλης Μολυμπάκης
Casual all day cafe (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Δίκταμος (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης

Σάββατο 13 Απρίλη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πάρις Περυσινάκης - Νικόλας Καράτζης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Γιάλα
Ζέφυρος (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Κώστας Σαριδάκης
Παρά Πέντε (Πεζά): Μανόλης Αλεξάκης
Παλιός Αυγερινός (Πετροκεφάλι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Στράτος Ανυφαντάκης, Αντώνης Μπιμπάκης, Κατερίνα Θραψανιωτάκη, Νίκος Γκαλονάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Μιχάλης Τσικαλάκης
Ταβέρνα Πασσάς (Ρέθυμνο): Σταύρος Μαραγκουδάκης, Στέλιος Μυλωνάκης
Χορός Μουσικοχορευτικού Συλλόγου Κρήτες, Κτήμα Θέμελη (Ρέθυμνο): Δημήτρης Κεραμιανάκης, Στέλιος Ηλιάκης, Πάυλος Καλλιτσουνάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Ανδρέας Μανωλαράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Σκουλούδης, Χαιρέτης
Ομαλός (Αθήνα): Νίκος Μανιουδάκης, Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Γιάννης Κακλής - Γιώργος Χαλκιάς
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γιώργος Μανωλιούδης
Γοργόνα (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Πασιφάη (Αθήνα): Γιώργος Γιακουμάκης
Κόρη ενός θεού (Αθήνα): Ηλίας Παλιουδάκης
Δίκταμος (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης
Κτίριο Χωροταξίας Βόλου (Βόλος): Μιχάλης Καλλέγης
Απόλλων (Ξάνθη): Μανόλης Κονταρός

Κυριακή 14 Απρίλη 2013:
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο):Γιάννης & Ραφαήλ Φυντικάκης
Ταβέρνα Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Ηλίας Χορευτάκης
Το Μπέρδεμα (Καισαριανή, Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Τόσο Απλά (Καλλιθέα, Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης (μεσημέρι)
Ταβέρνα των Καλοφαγάδων (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Σκουλούδης, Χαιρέτης
Ομαλός (Αθήνα): Νίκος Μανιουδάκης, Κυριάκος Σταυριανουδάκης (μεσημέρι)
Τα Αχλάδια (Αθήνα): Στέφανος Τσουράκης

Δευτέρα 15 Απριλη 2013:
Baraki (Ρέθυμνο): Λευτέρης Μαθιουδάκης, Παναγιώτης Μαρακάκης

Τετάρτη 17 Απρίλη 2013:
Ωδείο Ρεθύμνου: Κώστας Βερνιδάκης

Πέμπτη 18 Απρίλη 2013:
Στην υγειά μας: Νίκος Σωπασής
Shisha Club (Χανιά): Ανυφαντάκης - Μπιμπάκης
Απανεμιά (Πλάκα, Αθήνα): Λουδοβίκος των Ανωγείων
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Ομαλός (Αθήνα): Πέτρος Βουμβουλάκης 


Παρασκευή 19 Απρίλη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Θεωρείον (Ηράκλειο): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Πατρικό (Ηράκλειο): Στιβακτάκηδες
Μπαλτάς (Ηράκλειο): Αντώνης Φραγκάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Ορφανός - Ταμπουρατζής
Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Νικηφόρος Αεράκης & Γιώργης Βρέντζος (Κάτης)
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αντώνης Παπαδομανωλάκης
Κέντρο Μύθος (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Γιώργος Ζερβάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης
Shisha Club (Χανιά): Στράτος Ανυφαντάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Cafe Fredo (Ηλιούπολη, Αθήνα): Σταυρουλάκης
Gusto Day Night Bar (Αθήνα): Βορδώνης, Κορνυλάκης, Σταυρουλιδάκης, Στριλιγκάς, Γαμπιεράκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μάρκος Κωνσταντάκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιώργος Σκορδαλός

Σάββατο 20 Απρίλη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Παχιαδάκης - Μανουσάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Γιώργης Μανωλιούδης
Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Νικηφόρος Αεράκης & Γιώργης Βρέντζος (Κάτης)
Άστρα (Ιεράπετρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Απόλλων Palace (Ιεράπετρα): Γιώργος Ζερβάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο): Πέτρος Μαρούλης
Ταβέρνα Κορφή (Ρέθυμνο): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Σαν άλλοτε (Ρέθυμνο): Νίκος Πολιτάκης - Αποστόλης Τζαγκαράκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Ταβέρνα Ξυλοκαμάρα (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Mystique (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Επιτροπάκης - Δαβρής
Just 11 (Πέραμα, Αθήνα): Γιώργος Καραγιώργης
Δίκταμος (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Starz Live (Λάρισα): Νίκος Ζωιδάκης

Κυριακή 21 Απρίλη 2013:
Ταβέρνα Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Μανούσος Πολάκης (μεσημέρι)
Σαν άλλοτε (Ρέθυμνο): Τζανής Τζανιδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης (μεσημέρι)
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Τσατσαράκι (Βριλήσια, Αθήνα): Μπάμπης Χατζάκης

Δευτερα 22 Απρίλη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Νίκος Πολιτάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης

Τρίτη 23 Απρίλη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Γιώργος Νηστικάκης

Τετάρτη 24 Απρίλη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
My Cafe (Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Χάλκινα (Χανιά): Περουλάκια, Τσιρλιαγκος, Γιανναράκης, Κοκολάκης
Αυγό του κόκορα (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης
Baraki (Ρέθυμνο): Σπυριδάκης - Μανουσέλης

Πέμπτη 25 Απρίλη 2013:
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Γιάννης Παξιμαδάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Στέφανος Χαιρέτης
Πασσάς (Ρέθυμνο): Δημήτρης Σιδερής & Δημήτρης Στεφανάκης
Αυγό του κόκορα (Ρέθυμνο): Στρατής Μαμαλιός & Μιχάλης Παυλάκης
Απανεμιά (Πλάκα, Αθήνα): Λουδοβίκος των Ανωγείων
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα, Γκάζι): Αντώνης Γαμπιεράκης
Venti Club (Ψυρρή, Αθήνα): Μουρτζάκης, Κακουδάκης

Παρασκευή 26 Απρίλη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Μανόλης Μανουράς, Γιώργης Καλομοίρης, Βασίλης Σκουλάς
Το μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πέτρος Σαριδάκης
Θεωρειόν (Ηράκλειο): Κώστας Σαριδάκης
Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Δημήτρης Ξυλούρης, Κώστας Βρέντζος
Enter (Μοίρες): Ορφανός - Ταμπουρατζής
Ταμπακαριά (Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Astra Live (Χανιά): Γιώργος Μυλωνάκης
Τα Γουρουνάκια (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Τριανταφύλλου - Χρυσοχεράκης
Ρακοπινελιές (Χανιά): Κοκολογιάννης - Παντελάκης
Aqua Cafe Bar (Καστέλι Κισσάμου): Λευτέρης Κουμής
Baraki (Ρέθυμνο): Πέτρος Μαρούλης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Κάρολος Μαριδάκης, Δημήτρης Νικάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Αλέξανδρος Βερτούδος, Ανδρέας Κουτελιδάκης, Γιώργος Χριστοφοράκης, Παύλος Καλλιτσουνάκης
Σαν άλλοτε (Ρέθυμνο): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Ταβέρνα Μαγγίνα (Κερατσίνι, Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Πέτρος Βουμβουλάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Πολιτάκης - Τζαγκαράκης

Σάββατο 27 Απρίλη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Μιχάλης Καλλέργης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Άρης Λαμπράκης, Μπάμπης Αποστολάκης
Στην υγειά μας (Ηράκλειο): Στέλιος Καραπουλάκης
Cafe Club Ιστορικό (Αρκαλοχώρι): Φουναργιωτάκης - Χρηστάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Πικάντικο (Καστέλι Κισσάμου): Γιάννης Μενεγάκης
Σαν άλλοτε (Ρέθυμνο): Κακουδάκης, Σαββάκης, Σταματογιαννάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Βασίλης Τζουρμπάκης & Βασίλης Τζουρμπάκης
Μελίνα Cafe (Ρέθυμνο): Πέτρος Σαριδάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Αλυσσανδράκης - Δουρουντουδάκης
Δίκταμος (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Χαϊνηδες
Πασιφάη (Αθήνα): Πολιτάκης - Τζαγκαράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης & Χρήστος Δαβρής
Ποιήματα κι εγκλήματα (Αθήνα, Μοναστηράκι): Κώστας Αβυσσινός

Κυριακή 28 Απρίλη 2013:
Τσι τσι (Ιεράπετρα): Πέτρος Σαριδάκης (μεσημέρι)
Σαν άλλοτε (Ρέθυμνο): Σήφης & Μανόλης Κατσαμάς (μεσημέρι)
Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης (μεσημέρι)
Ακρογυάλι (Καλύβες Αποκορώνου): Κυριάκος Πιπεράκης & Βαγγέλης Κουντής (μεσημέρι)
Αίγαγρος (Πετρούπολη, Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης (μεσημέρι)
Ομαλός (Αθήνα): Μανόλης Κονταρός (μεσημέρι)
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Το Περιβολάκι (Αθήνα, Κάτω Πετράλωνα): Θύμιος & Μιχάλης Κοζωνάκης (μεσημέρι) 


Μεγάλη Δευτέρα 29 Απρίλη 2013:
Θεωρείον (Ηράκλειο): Μιχάλης Σταυρακάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Αντώνης Σταυρακάκης, Μιχάλης Κονταξάκης, Μιχάλης Φραγκιαδάκης
Ποιήματα κι εγκλήματα (Αθήνα, Μοναστηράκι): Κώστας Αβυσσινός

Μεγάλη Τρίτη 30 Απρίλη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Μανόλης Αλεξάκης
Aqua Cafe Bar (Καστέλι Κισσάμου): Ανδρέας Μανωλαράκης

Μεγάλη Τετάρτη 1 Μάη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Νικηφόρος Αεράκης
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Νίκος Συνολάκης
Στέκι της Μυρσίνης (Θεσσαλονίκη): Κωστής Αβυσσινός

Μεγάλη Πέμπτη 2 Μάη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Νικηφόρος Αεράκης
Σαν άλλοτε (Ρέθυμνο): Νίκος Συνολάκης
Χάλκινα (Χανιά): Τάσος Φαλελάκης

Μεγάλο Σάββατο 4 Μάη 2013:
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Μανόλης Σκουτέλης - Νίκος Σφακιανάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Νίκος Συνολάκης
Πλατεία Αγία Ρουμελη: Μανόλης Κονταρός
Ταμπακαριά (Χανιά): Κυριάκος Σταυριανουδάκης (μεσημέρι)
Ταβέρνα Γυαλός (Καλύβες Αποκορώνου): Αφοί Βλαμάκη & Καραδάκης
Aqua Cafe Bar (Καστέλι, Κισάμου): Γιώργος Μυλωνάκης
Νάμι (Σούδα, Χανιά): Μανόλης Μπομπολάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Paradise (Χαλκηδώνα): Νίκος Ζωιδάκης

Κυριακή του Πάσχα 5 Μάη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Αποστόλοι (Ηράκλειο): Γιώργος Αλεξαντωνάκης
Κούλες (Μούλια, Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Ντελίνα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Ταβέρνα Μύθος (Ρέθυμνο): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γιάννης & Ραφαήλ Φυντικάκης
Πανόραμα Club (Αστυπάλαια): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Villa Gereoudis (Χανιά): Στέλιος Βαμβακάς
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Μαδάρες (Αθήνα): Παπαδάκης & Καφαντάρης
Παντελής (Σκάλα, Πάτμος): Αντώνης Γαμπιεράκης
Panorama Club (Αστυπάλαια): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης

Δευτέρα του Πάσχα 6 Μάη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Γιοργή Οβελία (Αγριανά): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Αφοί Μαρκαντώνη
Baraki (Ρέθυμνο): Μανόλης Κονταρός
Astra Live (Χανιά): Ηλίας Παλιουδάκης
Χάλκινα (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Πλατεία Δρακώνας (Κεραμειά): Γιώργος Βογιατζής
Aqua Cafe Bar (Καστέλι Κισσάμου): Χαιρέτης - Σκουλούδης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης

Τρίτη του Πάσχα 7 Μάη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μάρκος & Γιώργος Κωνσταντάκης
Παχιά Άμμος (Ιεράπετρα): Νίκος Τζουλιαδάκης & Μιχάλης Κουνάλης (μεσημέρι)
Απόστολοι Αμαρίου (Ρέθυμνο): Μανόλης Σκουτέλης - Νίκος Σφακιανάκης
My Cafe (Χανιά): Σκουλούδης - Χαιρέτης
Surf Cafe (Λαύριο): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς

Τετάρτη 8 Μάη 2013:
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Νίκος Κατριτζιδάκης, Γιώργος Ζαχαριουδάκης, Δημήτρης Σιδερής, Στέλιος Συκάκης, Γιάννης Παπατζανής
My Cafe (Χανιά): Χαιρέτης - Σκουλούδης 


Πέμπτη 9 Μάη 2013:
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στιβακτάκηδες
Club Just 11 (Αθήνα): Σοφίλλας Κουτούζος
Ρακολέμονο (Αθήνα, Αιγάλεω): Ηλίας Παυλίδης

Παρασκευή 10 Μάη 2013:
Παλιός Αυγερινός (Πετροκεφάλι): Μανόλης Κονταρός
Senso Cafe (Αρχάνες): Δ. Αποστολάκης - Ν. Σπανουδάκης
Μελίνα Cafe (Ρέθυμνο): Στέλιος Μπικάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Αντωνογιαννάκης
Ταβέρνα Σταρράς (Γεράνι, Ρεθύμνου): Τζανής Τζανιδάκης
Cafe Γέφυρα (Βρύσες Αποκορώνου): Χαιρέτης - Σκουλούδης
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Χάλκινα (Χανιά): Τριανταφύλλου - Χρυσοχεράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στιβακτάκηδες
Grace All Day Bar (Αθήνα, Νέα Σμύρνη): Πέτρος Βουμβουλάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Μικρό Δημαρχείο (Ηλιούπολη, Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Ψηστήρι (Αθήνα, Νέα Μάκρη): Ανδρέας Κλάδος
Μαδάρες (Αθήνα): Θωμάς Μπενάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης
Ποτηράκι (Αθήνα, Λυκόβρυση): Άρης Θεργιάκης, Χρήστος Δαβρής
Πασιφάη (Αθήνα): Πολιτάκης - Τζαγκαράκης
Ξέφωτο (Λαδάδικα, Θεσσαλονίκη): Αρετή Καμηλάκη
Ερωτόκριτος (Λεμεσός, Κύπρος): Γιώργος Ζερβάκης
Barcode (Ζηπάρι, Κως): Κώστας Σαριδάκης

Σάββατο 11 Μάη 2013:
Καφωδείο (Πετροκεφάλι, Μεσαρά): Νίκος Μανιουδάκης - Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Μιχάλης Καλλέργης
Έργανος (Ηράκλειο): Νεκτάριος Παχιαδάκης
Senses Club (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Νικόλας Μανιουδής
Κέντρο Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Πέτρος Μαρούλης
City Coffee (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Αρόδου (Κουνουπιδιανά, Χανιά): Τάσος Φαλελάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Στιβακτάκηδες
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης & Χρήστος Δαβρής
Jolly Club (Αθήνα, Ψυρρή): Αφοί Τσουβαλά
Πασιφάη (Αθήνα): Πολιτάκης - Τζαγκαράκης
Ψηστήρι (Αθήνα, Νέα Μάκρη): Ανδρέας Κλάδος
Cafe Bar Minimal (Θέρμη, Θεσσαλονίκη): Γιώργος Σφακιανάκης
Πάφος (Κύπρος): Γιώργος Ζερβάκης

Κυριακή 12 Μάη 2013:
Ναυτίλος (Αλικαρνασός, Ηράκλειο): Πέτρος Κακεπάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αχιλλέας Δραμουντάνης

Τετάρτη 14 Μάη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Στέλιος Ανωγειανάκης

Τετάρτη 15 Μάη 2013:
Baraki (Ρέθυμνο): Ανδρέας Μανωλαράκης
Χάλκινα (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Holly Wood Stage (Άγιος Δημήτριος, Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης

Πέμπτη 16 Μάη 2013:
Τσι τσι (Ιεράπετρα): Μανόλης Αλεξάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Φασουλάς - Καλλέργης - Βρέντζος

Παρασκευή 17 Μάη 2013:
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιώργος Ζερβάκης του Νικηφόρου
Πολυχώρος Άγκυρα (Αθήνα): Μανόλης Βερνιδάκης & Στέλιος Σταματογιαννάκης
Ομαλός (Αθήνα): Δημήτρης & Μανόλης Σπυριδάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Φασουλάς - Καλλέργης - Βρέντζος
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Ρούλιος - Φραγκιαδάκης
Πασιφάη (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Βεντέμα (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης

Σάββατο 18 Μάη 2013:
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Ένταση Club (Μπουρνάζι, Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Δίπορτο (Αθήνα, Περιστέρι): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρακοπαίγνιο (Αθήνα): Γιάννης Επιτροπάκης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Φασουλάς - Καλλέργης - Βρέντζος
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Ρούλιος - Φραγκιαδάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Στέλιος Σταματογιαννάκης
Ομαλός (Αθήνα): Δημήτρης & Μανόλης Σπυριδάκης
ΤΕΙ Λάρισας: Κώστας Σαριδάκης
Paralia Summer (Κανταρε, Κόρινθος): Νίκος Ζωιδάκης

Κυριακή 19 Μάη 2013:
Ostria Palace (Ιεράπετρα): Στέφανος Μεσσαριτάκης
Pure Cafe (Αθήνα, Μπραχάμι): Νίκος Ζωιδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Δημήτρης & Μανόλης Σπυριδάκης (μεσημέρι)

Δευτέρα 20 Μάη 2013:
Λεμόνι (Ηράκλειο, ΤΕΙ): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κέντρο Πολιτισμού "Χρήστος Τσακίρης" (Σταυρούπολη, Θεσσαλονίκη): Αρετή Καμηλάκη

Τρίτη 21 Μάη 2013:
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Μανόλης Αλεξάκης

Τετάρτη 22 Μάη 2013:
Λεμόνι (Ηράκλειο, ΤΕΙ): Μιχάλης Καλλεργης
Παλιός Αυγερινός (Πετροκεφάλι, Μεσαρά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης 


Πέμπτη 23 Μάη 2013:Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Κουνάλης - Τζουλιαδάκης
Ταβέρνα Πλατεία (Πισκοκέφαλο, Σητεία): Μανόλης Χαρκιολάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νικηφόρος Αεράκης

Παρασκευή 24 Μάη 2013:Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Βασίλης Σταυρακάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Βαγγέλης Αλεξάκης & Γρηγόρης Παραγιουδάκης
Κουτουρού (Ηράκλειο): Αντώνης Μαζοκοπάκης
Καλοί Λιμένες: Νεκτάριος Σαμόλης
Ντουκιάνι (Αρκαλοχώρι): Χρηστάκης - Φουναργιωτάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο): Μάνος Χατζάκης, Βαλάντης Αχινάς
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πυγουνάκης
Σαν άλλωτε (Ρέθυμνο): Γιάννης Γιαννακάκης
Ξενοδοχείο Καλυψώ (Πλακιάς): Στρατής Μαμαλιός & Μιχάλης Παυλάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Χαλκινα (Χανιά): Παναγιώτης Μπουλταδάκης
ΤΑΕ ΚWO ΝDO (Αθήνα, Φάληρο): Μανόλης Κονταρός
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νικηφόρος Αεράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Κρήτη (Αθήνα): Κεχαγιαδάκης - Λαδουκάκης
Δίκταμος (Αθήνα): Θύμιος & Μιχάλης Κοζωνάκης
Ποτηράκι (Αθήνα, Λυκόβρυση): Γιώργος Σκορδαλός
Βεντέμα (Αθήνα): Δημήτρης Πρωτογεράκης
Πατούχας (Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης
Πασιφάη (Αθήνα, Κορυδαλλός): Ν. Πολιτάκης & Α. Τζαγκαράκης
Κτήμα Amaro (Οικισμός Ελευθερίας, Αγρίνιο): Μάρκος Κωνσταντάκης
Ταβέρνα Βλαχάκια (Κορδελιό, Θεσσαλονίκη): Αρετή Καμηλάκη
Αρχοντικό του Σκουρά (Λαμία, Φθιώτιδα): Βασίλης Σκουλάς
Αστικόν (Κύθηρα): Ψαρογιώργης

Σάββατο 25 Μάη 2013:Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Βασίλης Σταυρακάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Γιάννης Αλεξάκης
Αροδαμός (Δαφνές): Α.Φραγκιαδάκης-Δραβίδες
Day & Night (Χανιά): Αγγελάκης - Φράρος
Ιποκκορώνιον (Νίππος Αποκορώνου): Νίκος Κουτσάκης
Φουρνές (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Ρόδο (Κάτω Δαράτσο, Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Nirvana Club (Αθήνα): Στέφανος Βορδώνης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Νικηφόρος Αεράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Σταυρός του Νότου (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Barcode (Αιγάλεω): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ένωση Κρητών Κερατσινίου (Λιμανάκι Αγίου Νικολάου, Κερατσίνι): Ηλίας Χορευτάκης
Πασιφάη (Αθήνα, Κορυδαλλός): Ηλίας Παυλίδης
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης
Αρίων (Πέραμα, Ιωάννινα): Βασίλης Σκουλάς
Στέκι Του Προέδρου (Άνω Μερά, Μύκονος): Μανώλης & Δημήτρης Σπυριδάκης

Κυριακή 26 Μάη 2013:Αθιβολές (Αχλάδια, Σητεία): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Δημοτικός Κήπος (Ρέθυμνο): Ross Daly
Metropolis (Σούδα, Χανιά): Μανούσος Πολλάκης
Holly Wood Stage (Άγιος Δημήτριος, Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Ομαλός (Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης (μεσημέρι)
Περιβολάκι (Αθήνα, Κάτω Πετράλωνα): Θύμιος & Μιχάλης Κοζωνάκης
Holywood Stage (Αθήνα, Ηλιούπολη): Γ. Στριλιγκάς & Μ. Σταυρουλάκης

Τρίτη 28 Μάη 2013:Το Μήλον Της Έριδος (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Οινοποιείο Ντουράκη (Αλίκαμπος Αποκορώνου): Ross Daly

Τετάρτη 29 Μάη 2013:Αροδαμός (Δαφνές): Ψαραντώνης

Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης (Νάντης)
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Βασίλης Σταυρακάκης - Ψαρογιώργης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιά): Σχήμα ΛόγουMetropolis Cafe (Σούδα, Χανιά): Μανούσος Πολιτάκης
Ανοιχτό Θέατρο (Άλσος Βείκου - Γαλάτσι, Αθήνα): Μάρκος & Γιώργος Κωνσταντάκης

Ρακολέμονο (Αθήνα, Αιγάλεω): Ηλίας Παυλίδης

Πέμπτη 30 Μάη 2013:Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Αντωνογιαννάκης, Στέλιος Μυλωνάκης
Χάλκινα (Χανιά): Κωστής Σταυρακάκης
Ρακολέμονο (Αθήνα, Αιγάλεω): Ηλίας Παυλίδης

Παρασκευή 31 Μάη 2013:Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πετρίτες
Ζέφυρος (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλιούδης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Αντωνογιαννάκης, Στέλιος Μυλωνάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Αντώνης Μαρτσάκης
Ταβέρνα Ήλιος (Ρέθυμνο, Σκαλέτα): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Γέφυρα (Βρύσες Αποκορώνου): Μανώλης Μπομπολάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Αχιλλέας Δραμουντάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Βεντέμα (Αθήνα, Αιγάλεω): Ιάκωβος Ακουμιανάκης
Πασιφάη (Αθήνα, Κορυδαλλός): Βαγγέλης & Λευτέρης Τσουβαλάς

Σάββατο 1 Ιούνη 2013:Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Μιχάλης Αλεφαντινός
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Ανδρέας Μανουσέλης - Μανόλης Σπυριδάκης
Ταβέρνα Ήλιος (Ρέθυμνο, Σκαλέτα): Κακουδάκης, Σαββάκης, Σταματογιαννάκης
Ταβέρνα Πόπη (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Γιώργος Μανωλιούδης - Κώστας Κορδατζάκης
Cafe Ίριδα (Ψαρή Φοράδα, Ηράκλειο): Στέφανος Μεσσαριτάκης
Χάλκινα (Χανιά): Βαγγέλης & Γιώργος Νικολουδάκης
Κάτω Δαράτσο (Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Αχιλλέας Δραμουντάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
6ο Δημοτικό Σχολείο Αγ.Αναργύρων (Αγ.Ανάργύροι, Αθήνα): Αντώνης Μαρτσάκης
Like (Αθήνα, Κερατσίνι): Βαγγέλης & Λευτέρης Τσουβαλάς
Bistro (Θεσσαλονίκη): Γιώργος Σφακιανάκης

Κυριακή 2 Ιούνη 2013: 

Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης (μεσημέρι)
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Κούκου Next (Νέα Φιλαδέλφεια, Αθήνα): Κωνσταντίνος Δρούλιας
Κυνηγετικό Περίπτερο (Σέρρες): Αρετή Καμηλάκη

Τρίτη 4 Ιούνη 2013:
Χάλκινα (Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Green Party (Πεδίο του Άρεως, Θεσσαλονίκη): Αρετή Καμηλάκη

Τετάρτη 5 Ιούνη 2013:
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Γιάννης Σμαραγδάκης
Κήπος Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Δημήτρης Στεφανάκης & Στέλιος Συκάκης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Green Party (Θεσσαλονίκη, Πεδίο του Άρεως): Αρετή Καμηλάκη

Πέμπτη 6 Ιούνη 2013:Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μανόλης Σκουτέλης & Νίκος Σφακιανάκης
Πλατεία (Πισκοκέφαλο Σητείας): Μανόλης Χαρκιολάκης
Μυρογδιές (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Φαγοπότι (Θεσσαλονίκγ, Πολίχνη): Γιώργος Σφακιανάκης
Το Κέρασμα (Αθήνα, Αγία Παρασκευή): Πολιτάκης & Τζαγκαράκης
Θέατρο Χυτήριο (Γκάζι, Αθήνα): Ειρήνη Δερέμπεη, Κάρολος Κουκλάκης, Βασίλης Τζωρτζίνης
Ομάδα έκφρασης κρητικών χορων Μεγαλακάκη (Badminton, Αθήνα): Όθωνας Μπικάκης

Παρασκευή 7 Ιούνη 2013:
Χατζής (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Νίδα (Ηράκλειο, Λινοπεράματα): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Δ. Παπαδάκης & Γ. Χριστονάκης
Όρεξη να 'χεις (Ηράκλειο): Γιάννης Σφακιανάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Γιώργος Πατσουράκης - Φάνης Γκανάς
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Χάλκινα (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Ομαλός (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Ζορμπάς (Αθήνα, Καλλιθέα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Πασιφάη (Κορυδαλλός, Αγία Παρασκευή): Πολιτάκης & Τζαγκαράκης

Σάββατο 8 Ιούνη 2013:Όβγορο (Μαλάξα, Χανιά): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Κρητικό Κονάκι (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Ομαλός (Αθήνα): Στέλιος Μπικάκης
Ζορμπάς (Αθήνα, Καλλιθέα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Σύλλογος Κρητών Α. Λιοσίων (Άνω Λιόσια, Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Ρυθμός Stage (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Πασιφάη (Κορυδαλλός, Αθήνα): Πολιτάκης & Τζαγκαράκης
Μικρό Δημαρχείο (Αθήνα, Ηλιούπολη): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Noir Cafe (Αθήνα, Νέα Ιωνία): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Cafe Club Cavalieri (Πειραιάς, Καμίνια): Πέτρος Βουμβουλάκης
Φράγμα Θέρμης (Θεσσαλονίκη): Ψαραντώνης
Σύλλογος Κρητών Πάρου (Πάρος): Αλεξανδράκης & Καραγιώργης

Κυριακή 9 Ιούνη 2013:
Ο Λιόνης (Ταυρωνίτης, Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης

Τετάρτη 12 Ιούνη 2013:
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου

Πέμπτη 13 Ιούνη 2013: 

Ακτούντα (Άγιος Βασίλειος, Ρέθυμνο): Τζανής Τζανιδάκης
Μυρογδιές (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Σύλλογος Αιμοδοτών Χανίων (1ο Γυμνάσιο Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης


Παρασκευή 14 Ιούνη 2013:Olympia Palace (Ηράκλειο, Λινοπεράμαρα): Παπαδάκης - Χριστονάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης - Μανόλης Μολυμπάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Μιτάτο Live (Αθήνα, Ίλιον): Ηλίας Παυλίδης
Πασιφάη (Αθήνα, Κορυδαλλός): Πέτρος Βουμβουλάκης

Σάββατο 15 Ιούνη 2013:
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Κώστας Σαριδάκης
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Στέλιος Ανωγειανάκης & Γιάννης Κουνάλης
Cafe Φοίνικες (Αρκαλοχώρι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Δημοτικό Σχολείο Επισκοπής Πεδιάδος: Μιχάλης Γρινιεζάκης
Ο Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Κακουδάκης, Σαββάκης, Σταματογιαννάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Ακτούντα (Αγίος Βασίλειος, Ρέθυμνο): Τζανής Τζανιδάκης
Καράνου (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης - Μανόλης Μολυμπάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Στριλιγκάς - Σταυρουλάκης
Σύλλογος Κρητών Πετρούπολης (Πετρούπολη , Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Πασιφάη (Αθήνα, Κορυδαλλός): Πέτρος Βουμβουλάκης
Piatsa Rivera (Αρτέμιδα, Άγιος Νικόλαος): Μανόλης Κονταρός

Κυριακή 16 Ιούνη 2013:
Θέατρο Ερωφίλη (Φορτέτζα, Ρέθυμνο): Μάρκος Κωνσταντάκης
Γούδουρας Σητείας: Μανόλης Κονταρός
Χυτήριο Theatre & Art Cafe (Ιερά Οδός, Αθήνα): Ηλίας Παλιουδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης

Δευτέρα 17 Ιούνη 2013:
Κτήμα Baja (Μισίρια, Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Σύλλογος Κρητών Περιστερίου (Περιστέρι, Αθήνα): Αλεξανδράκης & Καραγιώργης
Πολυχώρος Πολιτεία (Πάτρα): Γιάννης Χαρούλης

Τρίτη 18 Ιούνη 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Τετάρτη 19 Ιούνη 2013:
Θέμα Χρόνου (Μοίρες): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Δημήτρης Παπαδάκης, Γιώργος Χριστονάκης
Ο Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Μιχάλης Κονταξάκης
115 Πτέρυφα Μάχης (Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Θέατρο Βράχων Μελίνα Μερκούρη (Αθήνα): Γιάννης Χαρούλης

Πέμπτη 20 Ιούνη 2013:

Πέτρινο Θέατρο (Φουρνί, Αρχάνες): Μιχάλης Κονταξάκης
Το χωριό (Καλαμαύκα, Ιεραπετρα): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μυρογδιές (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Ταβερναρού (Χανιά): Ανδρέας Λιλικάκης
Ιανός (Αθήνα): Ηλία Ζούτσος
Ώδειο Φάκανας (Παραλία Ν.Φαλήρου-Μοσχάτου): Ross Daly

Παρασκευή 21 Ιούνη 2013:

Matala Beach Festival: Στράτος Ανυφαντάκης
Elounda Beach: Ross Daly
Πολιτιστικό Κέντρο Βιάννου: Μιχάλης Πετσάκης

Κέντρο (Πλακιάς): Μανόλης Αλεξάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Εμπορικό Κέντρο (Αφιδνές, Κιούρκα, Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (Αθήνα): Περικλής Τζουγανάκης
Παλιό Κάστρο Κέρκυρας: Γιάννης Χαρούλης

Σάββατο 22 Ιούνη 2013:
Στην Υγειά μας (Ηράκλειο): Χαρίτος Τζαγκαράκης
Ταβερναρού: Γιώργος Χαλακατεβάκης
Αρμένοι Αποκορώνου: Η.&Δ. Βλαμάκης
Γιορτή των Ψαράδων (Αγία Γαλήνη): Σχήμα Λόγου
Σύλλογος Κρητών Νέας Μάκρης (Ν. Μάκρη, Αθήνα): Θύμιος & Μιχάλης Κοζωνάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Μινώταυρος (Καλύβια, Αττική): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης

Κυριακή 23 Ιούνη 2013:
Πολιτιστικός Σύλλογος Μαχαιράς (Μαχαιρά, Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Σγουροκεφάλι: Νίκος Ζωιδάκης
Κλήδονας, Νηρηίδες (Παχιά Άμμος): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Αγία Τριάδα Σητείας: Γιώργος Γιακουμάκης
Μόχλος Σητεία: Γιώργος Σκορδαλός
Γιορτή Ψαράδων (Αγία Γαλήνη): Γιώργης Ξυλούρης, Ψαρογιώργης
Βρύσες Αποκορώνου: Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Γαβαλομούρι (Χανιά): Μυλωνάκης & Σκευάκης
Αποπηγάδι (Σέμπρωνας, Χανιά): Δημήτρης ΒακάκηςΚονάκι Live (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης
Ομαλός (Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Architecture (Ζωγράφου, Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Ταβέρνα Μωριάς (Χασιά): Γιώργος Ζερβάκης
Μουσείο Μαρμαροτεχνίας (Πύργος, Τήνος): Ross Daly

Δευτέρα 24 Ιούνη 2013:
Μουσικό Τετράγωνο (Φοινικά, Ηράκλειο): Κωστής Δαφέρμος
Κληματόζουμο: Μιχάλης Καλλέργης
Ζαρός: Νίκος Μανιουδάκης
Καστέλλι Πεδιάδος: Βασίλης Τερζάκης
Χόνδρος (Βιάννος, Ηράκλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Ρουσοσπιτι (Ρέθυμνο): Στέλιος Μπικάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Νίκος Βεζυράκης

Τρίτη 25 Ιούνη 2013:Ταβερναρού (Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Πολύμνια (Άλσος Περιστερίου, Αθήνα): Αλεξανδράκης - Καραγιώργης

Τετάρτη 26 Ιούνη 2013:
Εμινέ (Ηράκλειο): Γιώργος Τζαγκαράκης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Χάλκινα (Χανιά): Μανούσος Πολλάκης
Oleander (Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης


Πέμπτη 27 Ιούνη 2013:
Λύχνος (Πετροκέφαλο, Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Μυρογδιές (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Ο Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Γεωργία Νταγάκη
Ταβερναρού (Χανιά): Τάσος Φαλελάκης & Χρήστος Περαθωράκης
Άγιος Φανούριος (Καλαμάκι, Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος

Παρασκευή 28 Ιούνη 2013:

Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο, Κυπαρίσσι): Άλλη Μπάντα
Πάρκο Γεωργιάδη (Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Το Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Πέτρος Κακεπάκης
Ταβερνα Κρήτες (Κοκκίνη Χάνι): Μιχάλης Φραγκιαδάκης - Μαρία Σκουλά
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μανόλης Κονταρός
Χάλκινα (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Οξω νου (Χαλέπα, Χανιά): Γεωργία Νταγάκη
Ταβερναρού (Χανιά): Στράτος Σκαράκης
Βατόλακκος (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Κονάκι Live (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ομαλός (Αθήνα): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Σπιναλόγκα (Αθήνα): Γιώργος Βεριδάκης
Σύλλογος Κρητών Καματερού (Γεροβουνο, Αθήνα): Νίκος Ζωιδάκης
Haapavesi (Φιλανδία): Κουαρτέτο Κρητικής Μουσικής (Πετράκης, Σταυρακάκης, Μαυροκωστας, Σταυρακάκης)

Σάββατο 29 Ιούνη 2013:
Ο Κήπος του Ιπποκράτη (Ηράκλειο): Γεωργία Νταγάκη
Αποστόλοι Πεδιάδος: Βασίλης Σταυρακάκης, Αντώνης Σταυρακάκης, Ιάκωβος Πατεράκης
Χουμέρι: Κώστας Σαριδάκης
Σκόπελα: Γρηγόρης Σαμόλης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γιώργος Μανωλιούδης
Αμάρι: Χ.Τζανιδάκης & Ν.Κουναλάκης
Πεντάγωνο sports cafe (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος
Ταβερναρού (Χανιά): Αντώνης Κουράκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Πέτρος Βουμβουλάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Πατητήρι (Άλσος Υμηττού, Αθήνα): Γιώργος Σκορδαλός
Σύλλογος Κρητών Καματερού (Γεροβουνο, Αθήνα): Ηλίας Χορευτάκης
Καρπούζι (Νέα Μάκρη, Αθήνα): Θύμνιος & Μιχάλης Κοζωνάκης
Antart (Αθήνα, Γλυφάδα): Μιχάλης Τζουγανάκης
Καλαμάτα: Ross Daly
Κορυδαλλός (Αθήνα): Αλεξανδράκης - Καραγιώργης
Σκύρος: Χαϊνηδες
Martigny (Switzerland): Κουαρτέτο Κρητικής Μουσικής (Πετράκης, Σταυρακάκης, Μαυροκωστας, Σταυρακάκης)

Κυριακή 30 Ιούνη 2013:
Πάρκο Γεωργιάδη (Ηράκλειο): Ross Daly
Καστέλος (Αβρακόντε, Οροπέδιο): Κώστας Σαριδάκης
Χανδράς Λασιθίου: Μανόλης Στεφανάκης
Μισίρια (Ρέθυμνο): Δημήτρης Πηγουνάκης, Παύλος Καλλιτσουνάκης, Αλέξανδρος Αγγελάκης (Νάντης)
Λουτράκι (Ηράκλειο): Αλεξανδράκης - Καραγιώργης
Ταβερναρού (Χανιά): Μανόλης Μιχελάκης
Άγιοι Πάντες Αποκορώνου: Μανόλης Κονταρός
Ταβέρνα Γραμβούσα (Καλυβιανή Κισσάμου): Λευτέρης Μαθιουδάκης
17ο Αντιρατσιστικό Φεστιβάλ (Ποδηλατοδρόμιο ΟΑΚΑ, Αθήνα): Χαϊνηδες