Τετάρτη, 3 Ιουλίου 2013

Αρχείο Εμφανίσεων 2013 #3

Δευτέρα 1 Ιούλη 2013:
Baja (Μισίρια, Ρέθυμνο): Ανδρέας Μανωλαράκης

Τρίτη 2 Ιούλη 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Ψαραντώνης

Τετάρτη 3 Ιούλη 2013:
Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο): Χορωδείον
Άγιος Βλάσης (Ηράκλειο): Κώστας Σαριδάκης
Ο Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Μαραγκουδάκης - Μυλωνάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Νίκος Ζωιδάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Γιάννης Γδοντάκης & Χρήστος Κοκοτσάκης
Περβολάκια Κισάμου: Λευτέρης Κουμής

Πέμπτη 4 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Γιώργος Μανωλιούδης
Ταβερναρού (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Προγούλης (Βρύσες Αποκορώνου): Νίκος Ζωιδάκης

Παρασκευή 5 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Κώστας Σαριδάκης
Κουνάβοι (Ηράκλειο): Νίκος Ζωιδάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο): Γιώργος Γλυκοκόκαλος
Γιορτή Αμυγδάλου (Κρούστας Μεραμπέλου): Πάρις Περυσινάκης, Νικόλας Καράτζης, Γιώργης Μανωλιούδης, Μιχάλης Κουνάλης
Μεσελέροι (Ιεράπετρα): Μανόλης Αλεξάκης
'Ηλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Αντώνης Μαρτσάκης
Αψίδα (Ρέθυμνο, Γερακάρι): Μπακατσάκης & Χαμογιωργάκης
Χώνος Μυλοποτάμου: Νεκτάριος Σαμόλης
Ταβερναρού (Χανιά): Ηλίας Χορευτάκης
Μανατάκης (Στύλος, Αποκορώνου): Γιώργος Πατσουράκης & Φάνης Γκανάς
Κονάκι Live (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Ομαλός (Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Ναύπλιο: Γιάννης Χαρούλης

Σάββατο 6 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Γιώργος Παπαδάκης
Γαλατάς Πεδιάδος (Ηράκλειο): Γιώργος Γιακουμάκης
Κάτω Χωριό (Ιεράπετρα): Γιώργης Μανωλιούδης
Mediterranean Festival of Sitia (Σητεία): Ross Daly
Νέα Ρούματα (Χανιά): Μπομπολάκης - Μαρτσάκης
Καντίνα του Σπύρου (Καβρός Κουρνάς Αποκορώνου): Κρασαδάκης - Κοτσολάκης
Beach Bar Fresh (Παραλία Αγίου Αλεξάνδρου, Ελληνικό): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Περιστέρι (Αθήνα): Αλεξανδράκης - Καραγιώργης
Κονάκι Live (Αθήνα): Διονύσης Κορνυλάκης
Ομαλός (Αθήνα): Κώστας Σταυρουλιδάκης
Celebrity (Γαλατάδες, Γιαννιτσά): Γιώργος Ζερβάκης
Ινδιάνικο Χωριό (Ελατοχώρι, Πιερία): Χαϊνηδες


Κυριακή 7 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Γιώργος Γιακουμάκης
Sports Cafe (Αρκαλοχώρι): Νίκος Τζουλιαδάκης & Μιχάλης Κουνάλης
Βώροι (Μεσαρά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Σκεπαστή Ρεθύμνο: Πέτρος Μαρούλης & Γιώργος Μανωλιούδης
Θρόνος Αμαρίου: Ψαρογιώργης
After Club (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος
Πόρτο Ράφτη: Μιχάλης Τζουγανάκης

Δευτέρα 8 Ιούλη 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
ΕΡΑ Ηρακλείου (Ηράκλειο, Λίντο): Πετρίτες & Ψαρογιώργης
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Βασίλης Σταυρακάκης
Ρέθυμνο (Δημοτικός Κήπος): Νίκος Σφακιανάκης & Μανόλης Σκουτέλης
Θέατρο Ψαραντώνης (Πλακιάς): Ψαραντώνης
Πάρκο Αλκαζάρ (Λάρισα): Μιχάλης Τζουγανάκης

Τρίτη 9 Ιούλη 2013:
Γάζι (Δημαρχείο): Αντώνης Κοντόκαλλος & Χάρης Φασουλάς
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Μανόλης Αλεξάκης
Ρέθυμνο (Δημοτικός Κήπος): Μανούσος Μανουσέλης
Γεωργιούπολη: Κρασαδάκης & Γαλάνης
Θέατρο Ψαραντώνης (Πλακιάς): Ψαραντώνης
See n' City (Αθήνα, Άλιμος): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης

Τετάρτη 10 Ιούλη 2013:
Κηποθέατρο Μάνος Χατζιδάκις (Ηράκλειο): Μιχάλης Σταυρακάκης
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Μιχάλης Καλλέργης
Αστρίτσι: Πετρίτες
Δημοτικός Κήπος Ρεθύμνου: Αλέξανδρος Παπαδάκης
Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Νίκος Κατριτζιδάκης, Γιώργος Ζαχαριουδάκης, Στέλιος Συκάκης, Δημήτρης Σιδερής, Γιάννης Παπατζανής
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Λευτέρης Κουμής
Γέφυρα (Βρύσες Αποκορώνου): Ανδρέας Μανωλαράκης
Σκάλα Λακωνίας: Χαΐνηδες

Πέμπτη 11 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Όβγορο (Μαλάξα, Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης

Παρασκευή 12 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Κακουδάκης, Σαββάκης, Σταμτογιαννάκης
Θέατρο των Αγρών (Κυπαρίσσι, Ηράκλειο): Γιάννης Χαρούλης
Δημοτικός Κήπος Ρεθύμνου: Στρατής Γουνάκης
Σιδεράς (Λαμπινή Αγίου Βασιλείου): Στέλιος Μπικάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μανόλης Σκουτέλης, Νίκος Σφακιανάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Πέτρος Βουμβουλάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος Μανωλιούδης
Glamour After Club (Αθήνα): Β. & Λ. Τσουβαλάς
Οικολογικό Φεστιβάλ (Λίμνη Κερκίνης): Νίκος Ζωιδάκης

Σάββατο 13 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Διονύσης Κορνυλάκης
Θέατρο των Αγρών (Κυπαρίσσι, Ηράκλειο): Γιάννης Χαρούλης
Φιλιπποι Μονοφατσίου: Γιώργος Γιακουμάκης
Καβούσι Ιεράπετρας: Ψαραντώνης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Ταβερναρού (Χανιά): Γιάννης & Ραφαήλ Φυντικάκης
Κακόπετρος (Χανιά): Μιχάλης Λουφαρδάκης
Κρηπίδωμα (Καλύβες, Αποκορώνου): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κούρτσα (Βαφές Αποκορώνου): Χάρης & Γιώργος Παντερμάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Γιώργος Ζερβάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιώργος Μανωλιούδης
Γοργόνα (Αθήνα): Μανόλης Αλεξάκης
Κυριάκι Βοιωτίας: Χαΐνηδες
Riviera Bart (Παραλία Τούζλα, Μηχανιώνα, Αγγελοχώρι): Νίκος Ζωιδάκης

Κυριακή 14 Ιούλη 2013:
Γιορτή Κρασιού (Δαφνές): Νεκτάριος Σαμόλης
Αγία Βαρβάρα (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Γωνιά (Ρέθυμνο): Μιχάλης Πετσάκης & Γιώργος Αγγελογιαννάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Αλκυώνη (Αλμυρίδα Αποκορώνου): Μανόλης Κονταρός
Σκάλα Λακωνίας: Νίκος Ζωιδάκης

Δευτέρα 15 Ιούλη 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Μάνος Πυροβολάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Μανόλης Μπομπολάκης & Γιάννης Μαρτσάκης
Λιμνούπολη (Βαρύπετρο, Χανιά): Γιάννης Χαρούλης
Costa costa (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης

Τρίτη 16 Ιούλη 2013:
Τσαλικάκι (Γάζι, Ηράκλειο): Μιχάλης Αλεφαντινός
Θραψανό: Ψαρογιώργης
Αυγενική: Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Παναγιά Πεδιάδος: Θανάσης Αποστολάκης, Σταύρος Λουλούδης, Μανόλης Παπαδάκης, Γιώργος Κρασανάκης
Κέντρο Καλύβα (Λίμνες, Λασήθι): Νίκος Ζωιδάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Βασίλης Μεκεδάκης & Ανδρέας Δερμιτζάκης
Parking Villa (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Πλατανιάς (Χανιά): Μιχάλης Λουφαρδακης

Τετάρτη 17 Ιούλη 2013:
Αντίπεινα (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Ανάληψη Χερσονησος: Νίκος Ζωιδάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης (Νάντης)
Αγία Μαρίνα (Ρέθυμνο): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιά): Σχήμα Λόγου
Μονατηράκι (Αμάρι): Πέτρος Μαρούλης
Συνάντηση με την Παράδοση (Σφακιά): Γεωργία Νταγάκη, Μαρία Σκουλά, Σούλα Δασκαλομαρκάκη, Κατερίνα Γαργανουράκη

Πέμπτη 18 Ιούλη 2013:
Στέκι του Ιπποκράτη (Ηράκλειο, ΠΑΓΝΗ): Μανόλης Κονταρός
Ραστώνι (Σπήλι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Σταύρος Μαραγκουδάκης - Στέλιος Μυλωνάκης
Ρακομπερδέματα (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος
Χάλκινα (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Λευκάδα: Μιχάλης Τζουγανάκης

Παρασκευή 19 Ιούλη 2013:
Καλό Νταμπιέτι (Τύλισος): Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Αλέκος Φανουράκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Πέτρος Μαρούλης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Σταύρος Μαραγκουδάκης - Στέλιος Μυλωνάκης
Δαλάμπελος (Αγγελιανά Μυλοποτάμου): Γιώργος Μανωλάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιας): Σχήμα Λόγου
Μέσα Μουλιανά Σητείας: Ψαρογιώργης
Συκιά Σητείας: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Αβρακόντες: Μιχάλης Αλεφαντινός
Καθιανά Ακρωτηρίου (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Fever Club (Πηγάδια, Κάρπαθος): Νίκος Ζωιδάκης
Άμφισσα: Χαΐνηδες
Σάββατο 20 Ιούλη 2013:
Σοκαράς: Μανόλης Αλεξάκης
Πετροκέφαλο: Κώστας Σαριδάκης
Δασάκι Κουτσουρά: Δημήτρης Παπαδάκης
Αγία Ειρήνη (Σκεπαστή, Ρεθύμνου): Μανόλης Χατζάκης & Βαλάντης Αχινάς
Μιξόρρουμα (Ρέθυμνο): Κώστας Κακουδάκης, Ηλίας Σαββάκης, Στέλιος Σταματογιαννάκης
Αρχαία Ελεύθερνα: Κωστής Ανδρεαδάκης, Γιάννης Πυθαρούλιος, Γιώργης Μοσχάκης
Γερακάρι Αμαρίου: Νεκτάριος Σαμόλης
Ταβερναρού (Χανιά): Μανόλης Μανουσέλης
Μποκαβίλια (Φουρνές Κυδωνίας): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Ομαλός (Αθήνα): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Νεροτριβία (Εύβοια): Χαΐνηδες
Santa Maria Beach Bar (Ωρωπός): Γιώργος Ζερβάκης
Βόλος: Γιάννης Χαρούλης
Σαντορίνη: Μιχάλης Τζουγανάκης

Κυριακή 21 Ιούλη 2013:
Λακώνια (Λασήθι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Γήπεδο Βάμου: Ανδρέας Μανωλαράκης
Χάλκινα (Χανιά): Γιάννης Χαλκίας
Beach Bar Fresh (Αθήνα, Ελληνικό): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης

Δευτέρα 22 Ιούλη 2013:
Προμαχώνας Βηθλέεμ (Ηράκλειο): Χορωδειόν (Μανόλης Παπαδάκης, Κωστής Μακάκης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης, Νίκος Σταματάκης, Κωστής Τζανάκης)
Τεριρέμ (Αμμουδάρα Ηρακλείου): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κύρβεια (Ιεράπετρα): Κουαρτέτο Κρητικής Μουσικής (Πετράκης, Σταυρακάκης, Μαυροκωστας, Σταυρακάκης)
Γήπεδο Πατρίδας (Πατρίδα, Ημαθίας): Νίκος Ζωιδάκης
Θέατρο Μαρουλά Ρεθύμνου: Ψαρογιώργης, Haig Yazdjian, Ζαχαρίας Σπυριδάκης, Γιάννης Παπατζανής

Τρίτη 23 Ιούλη 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Yazdjian Haig
Νότιο Σέλας (Ηράκλειο): Ισίδωρος Παπαδάκης
Κηποθέατρο Μάνος Χατζιδάκης (Ηράκλειο): Κουαρτέτο Κρητικής Μουσικής (Πετράκης, Σταυρακάκης, Μαυροκωστας, Σταυρακάκης)

Τετάρτη 24 Ιούλη 2013:
Φεστιβαλάκι (Ηράκλειο, Πύλη Βιτούρι): Ψαρογιώργης, Αλέξανδρος Παπαδάκης, Λεωνίδας Λαϊνάκης, Κωστής & Κλεάνθης Ατσαλάκης
Μιλατος: Ross Daly Trio
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης
Σούδα (Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Ταβερναρού (Χανιά): Νίκος Μανιουδάκης
Γιορτή Μελιού (Αφρατα Χανίων): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Μορφωτικός Σύλλογος Γηγενής (Παλιό Λιμάνι Χανιά): Μιχάλης Λουφαρδάκης

Πέμπτη 25 Ιούλη:
Φεστιβαλάκι (Ηράκλειο, Πύλη Βιτούρι): Βασίλης Σταυρακάκης, Στέλιος Πετράκης, Δημήτρης Σγουρός, Trio Daulute
Πατσίδες: Μανόλης Αλεξάκης
Χάρκια Ρεθύμνου: Μιχάλης Καλλέργης
Σιδεράς (Λαμπινή Αγίου Βασιλείου): Πέτρος Μαρούλης
Κώτω Βαλσαμόνερο: Αλέξανδρος Παπαδάκης
Γυαλός (Καλύβες Αποκορώνου): Αφοί Βλαμάκη & Βαρδής Καραδάκης
Ρακάκι (Καισαριανή, Αθήνα): Μάρκος Κωνσταντάκης
Η ταβέρνα του Διοματάρη (Πετράλωνα, Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης

Παρασκευή 26 Ιούλη:
Γιορτή Τυριού (Γεράκι): Νεκτάριος Σαμόλης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Σίβα Μαλεβιζίου: Γιώργος Γιακουμάκης
Αροδαμός (Δαφνές): Ειρήνη Δερέμπεη & Κάρολος Κουκλάκης
Στου Κοζύρη (Καστέλι Πεδιάδος): Κώστας Σαριδάκης
Απόλυχνο (Μοίρες): Γιώργος Ζερβάκης του Νικηφόρου
Ζήρος Σητεία: Νίκος Ζωιδάκης
Βραχάσι: Μανόλης Αλεξάκης
Ρουσοσπιτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Παπαδάκης
Αγία Παρασκευή (Ρέθυμνο): Αφοί Σπυριδάκη
Αλόιδες Μυλοποτάμου: Στέλιος Μπικάκης
Κεραμωτα (Μυλοπόταμος, Ρέθυμνο): Τζανής Τζανιδάκης
Γυαλός (Καλύβες, Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Μαλάξα (Χανιά): Νίκος Κουτσάκης
Βλαχερωνίτισσα Κισάμου: Ρενιέρης - Πολυχρονάκης
Γέφυρα (Βρύσες Αποκορώνου): Δασκαλάκης & Ντουκάκης
Ναύπλιο: Χαΐνηδες
Κάλυμνος: Μιχάλης Τζουγανάκης
Ριάλτο (Λεμεσός): Γιάννης Χαρούλης

Σάββατο 27 Ιούλη 2013:
Σταυράκια: Γιώργος Γιακουμάκης
Χαράκι: Γιώργος Λεκάκης
Ψαρή Φοράδα: Γιώργης Μανωλιούδης
Χανδράς Λασιθίου: Βαγγέλης Πυθαρούλης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γιώργος Ζερβάκης
Ξηρό χωριό Ρεθύμνου: Μανόλης Χατζάκης & Βαλάντης Αχινάς
Αη Γιάννης Καμένος (Δήμος Αγίου Βασιλείου, Ρέθυμνο): Μιχάλης Παυλάκης, Στρατής Μαμαλιός

Κυριακή 28 Ιούλη 2013:
Παλαίκαστρο Σητείας: Στέλιος Μπικάκης
Θέατρο Ανατολικής Τάφρου (Χανιά): Μιχάλης Τζουγανάκης
Γαλατάς Χανίων: Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Πάνορμο: Ross Daly
Χάλκινα (Χανιά): Γιάννης και Ραφαήλ Φυντικάκης
Φεστιβάλ Νύχτες Φθιώτιδας (Καμένα Βούρλα): Γιάννης Χαρούλης

Δευτέρα 29 Ιούλη 2013:
Τεριρέμ (Αμμουδάρα Ηρακλείου): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο, Κυπαρίσσι): Βασίλης Σταυρακάκης
Κοκκίνη Χάνι (Ηράκλειο): Μανόλης Κονταρός
Κολυμπάρι (Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης
Παλαιόχωρα (Χανιά): Νίκος Κουτσάκης
Καστέλι Κισάμου: Ψαραντώνης & Ψαρογιώργης

Τετάρτη 31 Ιούλη 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Μιχάλης Κουνάλης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης
Σούδα Χανιά: Νίκος Ζωιδάκης
Τσικαλαριά (Χανιά): Μανόλης Κονταρός
Παλαιόχωρα (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης

Πέμπτη 1 Αυγούστου 2013:
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Ανδρέας Κλάδος, Μανόλης Τσικνάκης
Χουδέτσι Festival: Ross Daly, Πετρίτες
1ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Σητεία: Νίκος Καραβυράκης, Μάνος Πυροβολάκης
Πλατεία (Πισκοκέφαλο, Σητείας): Μανόλης Χαρκιολάκης
Φράγμα Ποτάμων (Αμάρι, Ρέθυμνο): Πέτρος Μαρούλης, Γιώργος Μανωλιούδης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μανόλης Αλεξάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιάννης Σφακιανάκης
Ταυρωνίτης (Χανιά): Μανόλης Κονταρός
Ρακομπερδέματα (Χανιά): Μανόλης Δασκαλάκης
Γαβαλοχώρι Αποκορώνου: Νίκος Ζωιδάκης
Costa costa (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Χρυσοχεράκης, Τριανταφύλλου, Σταματάκης
Διοματάρης (Πετράλωνα, Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Φεστιβάλ Βαρβάρας (Βαρβάρα Χαλκιδικής): Γιάννης Χαρούλης & Χαΐνηδες & Γεωργία Νταγάκη & Ψαραντώνης & Ψαρογιώργης
Νεάπολη Λακωνίας: Στέλιος Μπικάκης

Παρασκευή 2 Αυγούστου 2013:
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλιούδης
Πασαλίτες (Ρέθυμνο): Μιχάλης Φραγκιαδάκης & Η πύλη του Ήχου
Ήλιος (Σκελέτα, Ρέθυμνο): Νίκος Τζουλιαδάκης, Μιχάλης Κουνάλης
Μύθος (Ρέθυμνο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Καρές Ρεθύμνου) Μανόλης Κονταρός
Καλαμίτσι Αμυγδάλου (Χανιά): Πέτρος Μαρούλης
Λιμνούπολη (Βαρύπετρο, Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης
Le Cafe (Βουκολιές, Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης, Μιχάλης Φράρος
Χάλκινα (Χανιά): Βαγγέλης & Γιώργος Νικολουδάκης
Παντάνασα Ρεθύμνου: Χαΐνηδες
Βράχος (Κακή Θάλασσα, Κερατέα): Κωστής Σταυρουλιδάκης
35ο River Party (Νεστόριο Καστοριάς): Γιάννης Χαρούλης

Σάββατο 3 Αυγούστου 2013:
Γιορτή Κακαβιάς (Τρεις Εκκλησιές): Κώστας Σαριδάκης
Μύθοι Ιεράπετρας: Μανόλης Αλεξάκης
Κάτω Βιάννος: Στέλιος Μπικάκης
Γιορτή Ξενιτεμένου (Καστέλι Πεδιάδος): Γιώργος Μανωλιούδης
Στάμνοι Πεδιάδος: Νεκτάριος Σαμόλης
Πραισός Σητείας: Αλέξανδρος Παπαδάκης
Γιορτή Λαδιού (Κριτσά): Βασίλης Σκουλάς
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Χρήστος & Γιάννης Μακριδάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μανόλης Κονταρός
Αστράτηγο (Λουσακιές, Χανιά): Μιχάλης Λουφαρδάκης
Αποκόρωνας (Χανιά): Χαΐνηδες
Ρακομπερδέματα (Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Ποτιστήρι (Ασή Γωνιά, Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Κυπάρισος (Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης
Κάμποι Κεραμιών: Γιώργος Μαγγελάκης
Καλή Καρδιά (Κουρνάς Αποκορώνου): Μιχάλης Αλεφαντινός
Βρύσες Κυδωνίας: Περικλής Τζουγανάκης
Γιορτή Ξεροτήγανου (Συριλι): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Γιορτή Χοχλιού (Παλιόμυλος, Βλαχερωνίτισσα): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Κούρτσα (Βαφές Αποκορώνου): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Αστράτηγο (Λουσακιές Χανίων): Μιχάλης Λουφαρδάκης
Ρόδος: Μιχάλης Τζουγανάκης
Μονοκάμπι Ικαρίας: Κυριάκος Σταυριανουδάκης

Κυριακή 4 Αυγούστου 2013:
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Άρης Καρπουζάκης, Νίκος Σφακιανάκης
Μυρτιά: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Δελφυς (Αρόλιθος, Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Πύργος Μονοφατσίου: Βασίλης Σταυρακάκης
Διαβαϊδέ (Καστέλλι Πεδιάδος): Χαΐνηδες
Βώροι (Μεσαρά): Μανόλης Κονταρός
Άρβη: Άλλη Μπαντα ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Πραισός Σητείας: Δημητρης Σγουρός
Άγιος Μάμας Μυλοποτάμου: Πέτρος Μαρούλης
Γιορτή Βρύσης (Γαβαλομούρι, Χανιά): Ηλίας Χορευτάκης
Λιμνούπολη (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης, Γεωργία Νταγάκη
Ταβερναρού (Χανιά): Γιάννης Χαλκιάς, Φάνης Χιώτης
Χάλκινα (Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης
Παλιό Λιμάνι (Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Καρές Κισάμου: Στέλιος Μπικάκης
Οφρύνιο (Καβάλα): Νίκος Ζωιδάκης
Γιαλισκάρι (Ικαρία): Κυριάκος Σταυριανουδάκης

Δευτέρα 5 Αυγούστου 2013:
Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο, Κυπαρίσσι): Βασίλης Σκουλάς
Αρκαλοχώρι: Μανόλης Αλεξάκης
Πύργος Μονοφατσίου: Μανόλης Κονταρός
Ελούντα: Γιώργος Λεκάκης
Ήλιος (Σκαλέτα Ρέθυμνο): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Βουκολιές (Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Χαρά (Βουλγάρω, Κισάμου): Γιάννης Μενεγάκης
Στέκι του Καπρή (Βρύσες Αποκορώνου): Βασίλης Σταυρακάκης
Τζιτζιφιά (Τζιτζιφές Αποκορώνου): Γιώργος Πατσουράκης & Φάνης Γκανάς
Καλύβες Αποκορώνου: Αφοί Βλαμάκη, Βαρδής Καραδάκης
Προγούλης (Βρύσες, Αποκορώνου): Γιώργος Μανωλιούδης
Ξηροστέρινι Αποκορώνου: Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Κούρτσα (Βαφές Αποκορώνου): Πέτρος Μαρούλης
Μοδι (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Τήνος: Νίκος Ζωιδάκης

Τρίτη 6 Αυγούστου 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Άκης Κάργατζης
Κηποθέατρο Μάνος Χατζιδάκις (Ηράκλειο): Άλλη Μπαντα
Δέλφυς (Αρόλιθος, Ηράκλειο): Η παρέα του Υάκινθου
Πυργος Μονοφατσίου: Κώστας Σαριδάκης
Ζάκρος: Γιώργος Λεκάκης
Άνω Μέρος (Αμάρι, Ρεθυμνο): Μανόλης Αλεξάκης
Λαμπινή Ρεθύμνου: Νίκος Ζωιδάκης
Αρμένοι Ρεθύμνου: Πέτρος Μαρούλης
Άρδαχτος Αγίου Βασιλείου Ρεθύμνου: Αλέξανδρος Παπαδάκης
Ρούστικα Ρεθύμνου: Ψαρογιώργης
Ταβερναρού (Χανιά): Γιώργος Κουτσουδάκης
Στέκι του Καπρή (Βρύσες Αποκορώνου): Περικλής Τζουγανάκης
Ο Προγούλης (Βρύσες Αποκορώνου): Μανόλης Κονταρός
Φραγκοκάστελο: Στέλιος Μπικάκης
Ναυταθλητικό Κέντρο (Σούδα, Χανιά): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Πύργος (Περβόλια, Χανιά): Νίκος Μπαλωμενάκης
Ολεάντερ (Παλιό Λιμάνι, Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης
Τζιτζιφιά (Τζιτζιφές Αποκορώνου): Γιώργος Πατσουράκης & Φάνης Γκανάς
Ξηροστέρνι Αποκορώνου: Ανδρέας Μανωλαράκης
Κόσκινα Αλιβερίου (Εύβοια): Γιώργος Ζερβάκης

Τετάρτη 7 Αυγούστου 2013:
Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο, Κυπαρίσσι): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηρακλειο): Μανόλης Αλεξάκης
Αντίπεινα (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Ανδρέας Μανωλαράκης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Ροδάκινο Ρεθύμνου: Μανόλης Κονταρός
Σούδα (Χανιά): Γιώργος Χαιρέτης, Κωνσταντίνος Σκουλούδης
Κουλιζάκης (Φρες Αποκορώνου): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Μουστάκας (Στύλος Αποκορώνου): Γιώργος Μανωλιούδης
Costa costa (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης
Άη Στρατής (Βόρειο Αιγαίο): Γεωργία Νταγάκης

Πέμπτη 8 Αυγούστου 2013:
Άγιος Μύρωνας (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Μιχάλης Καλλέργης
Αγία Βαρβάρα (Ηράκλειο): Πέτρος Μαρούλης, Γιώργος Μανωλιούδης
Πύργος Μονοφατσίου: Βασίλης Σκουλάς
Σίσι: Μιχάλης Πετσάκης
Κτήμα Δειλινά (Σητεία): Νίκος Ζωιδάκης
Ρουσοσπιτι (Ρέθυμνο): Βασίλης Σταυρακάκης & Ψαρογιώργης, Ζαχαρίας Σπυριδάκης
Locafe (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρεθύμνου): Μανόλης Χατζάκης & Βαλάντης Αχινάς
Μυξόρρουμα Ρεθύμνου: Μανόλης Κονταρός
Θέατρο Ανατολικής Τάφρου: Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Παρα Πέντε (Χανιά): Αντώνης Μαρτσάκης
Ολεάντερ (Παλιό Λιμάνι, Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης
Thalassa Cafe Bar (Παλαιόχωρα): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος

Παρασκευή 9 Αυγούστου 2013:
4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου: Στέλιος Ανωγειανάκης & Γιάννης Κουνάλης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Νεκτάριος Σαμόλης
Μετόχι Τζαγκαράκη (Ηράκλειο, Προφήτης Ηλίας): Γιώργης Βρέντζος (Κάτης), Γιώργης Φασουλάς, Κωστής Καλλέργης
Αμιρά (Βιάννος): Μανόλης Αλεξάκης
Αβδού: Ψαρογιώργης
De l'art Cafe (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Σταύρος & Μιχάλης Παπαδάκης
'Ανω Γούβες: Μιχάλης Πετσάκης
Χάλαυρο (Ψυχρό, Οροπέδιο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μύρτος (Ιεράπετρα): Νίκος Ζωιδάκης
Καβούσι Ιεράπετρας: Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Δημοτικός Κήπος Ρεθύμνου: Μελαμπιανή Καντάδα
Σπήλι Αγίου Βασιλείου: Βασίλης Σταυρακάκης, Ιάκωβος Πατεράκης
Μύθος (Ρέθυμνο, Αδελιανός Κάμπος): Μανόλης Σκουτέλης, Νίκος Σφακιανάκης
Αργυρούπολη (Ρέθυμνο): Γρηγόρης Σαμόλης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Γιορτή Κρασιού (Βουβές Κισάμου): Οκτάβα
Χάλκινα (Χανιά): Μανώλης Χρυσοχεράκης, Νίκος Σταματάκης, Γιώργος Τριανταφύλου
Κήπος της Φροσύνης (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Νεκτάριος Κλωστρακης
Όβγορο (Μαλάξα, Χανιά): Αλεξανδράκης, Καραγιώργης
Μανωλιόπουλο (Χανιά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Εμπροσνερος (Αποκόρωνας, Χανιά): Μανόλης Βερνιδάκης, Στέλιος Σταματογιαννάκης, Κακουδάκης
Μανατάκης (Στύλος Αποκορώνου): Μάρκος Ρενιέρης & Γιώργος Πολυχρονάκης
Κουκουναρά Κισάμου: Αντώνης Μαρτσάκης
Θαλασσογραφίες (Αλυκή, Σαλαμίνα): Βαγγέλης & Λευτέρης Τσουβαλάς
Ποντοκώμη Κοζάνης: Γιώργος Ζερβάκης
Φεστιβάλ "Εν Όρεσι" (Καρπενήσι): Γιάννης Χαρούλης
Τρίπολη Αρκαδίας: Γεωργία Νταγάκη
Νάξος: Μανόλης Κονταρός
Πώμος (Κύπρος): Στέλιος Μπικάκης

Σάββατο 10 Αυγούστου 2013:
Ελιά Πεδιάδος: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Μιλτιάδης Βαρουχάκης, Μανόλης Κισσανδράκης
Ρογδιά (Ηράκλειο): Γιώργος Μανωλάκης, Γιώργης Γιανναδάκης
Χοχλιδοβραδιά (Ίνι): Μανόλης Δρακάκης
Έμπαρος: Νεκτάριος Σαμόλης
Γιορτή Εφτάζυμου (Κασταμονίτσα): Κώστας Σαριδάκης
Αρκάδι Μονοφατσίου: Ψαρογιώργης
Μάταλα: Άλλη Μπάντα
Κριτσά: Αχιλλέας Δραμουντάνης
Λίμνες Μεραμπέλου: Ορφανός - Ταμπουρατζής
Ρίζα Ιεράπετρας: Μανόλης Αλεξάκης
Αχλάδια Σητείας: Βασίλης Σκουλάς
Παλαίκαστρο Σητείας: Μιχάλης Αλεφαντινός
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Βρανάς
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Αντώνης Μαρτσάκης
Κισσού Κάμπο (Άγιος Βασίλειος): Ζαχαρίας Στρατιδάκης
Βισταγή Αμαρίου: Μιχάλης Καλλέργης
Αγγελιανά Μυλοποτάμου: Πέτρος Μαρούλης
Μύρθιος Αγίου Βασιλείου: Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Γεράνι (Ρέθυμνο): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Χάλκινα (Χανιά): Μιχάλης Μανουσέλης
Νερατζιά (Ραβδουχα, Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης, Τάσος Φαλελάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Αντώνης Κουρακης
Γιορτή Μελιού (Δρακώνα, Κεραμειά): Ανδρέας Μανωλαράκης
Καστέλι Κισσάμου: Μανόλης Κονταρός
Κρητικός (Αγιά, Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος
Ταβέρνα Γαλήνη (Σούγια): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Γιορτή Κρασιού (Βούβες Κισάμου): Νίκος Ζωιδάκης
Δεσφίνα Φωκίδας: Γεωργία Νταγάκη

Κυριακή 11 Αυγούστου 2013:
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Κώστας Σταυρουλιδάκης & Παναγιώτης Μαρακάκης
Κηποθέατρο Μάνος Χατζιδάκις (Ηράκλειο): Μανόλης Βερνιδάκης, Στέλιος Σταματογιαννάκης, Κακουδάκης
Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο, Κυπαρίσσι): Ross Daly
Καλαμαύκα: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Φορτέτζα (Ρέθυμνο): Ψαραντώνης, Ψαρογιάννης, Ψαρογιωργης, Λάμπης Ξυλούρης, Νίκη Ξυλούρη
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Γιορτή του Βραστού (Καρίνες Αγίου Βασιλείου): Μιχάλης Μπακατσάκης - Μανόλης Χαμογιωργάκης
1η Παγκρήτια Καντάδα (Ανώγεια): Βασίλης Σκουλάς, Νικηφόρος Αεράκης, Χαράλαμπος Γαργανουράκης, Γιώργης Παπαδάκης, Στέλιος Μπικάκης, Μιχάλης Τζουγανάκης, Αντώνης Μαρτσάκης, Μανώλης Κονταρός, Μανώλης Αλεξάκης, Δημήτρης Σγουρός.
Ταβερναρού (Χανιά): Στέλιος Βαμβακάς
Costa Costa Club (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Μανόλης Κονταρός
Αριάδνη (Άγιοι Πάντες, Αποκορώνου): Γιώργος Ζερβάκης
Γαβαλομούρι Κισάμου: Ηλίας Χορευτάκης
Τσιβαράς Αποκορώνου: Περικλής Τζουγανάκης
Riviera Bar (Τούζλα, Μηχανιώνα, Αγγελοχώρι): Νίκος Ζωιδάκης

Δευτέρα 12 Αυγούστου 2013:
Θέατρο των Αγρών (Ηράκλειο, Κυπαρίσσι): Μιχάλης Τζουγανάκης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Βασίλης Σταυρακάκης
Φορτέτζα (Ρέθυμνο): Κώστας Βερδινάκης
Ρούστικα Ρεθύμνου: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ξενοδοχείο Καλυψώ (Πλακιάς): Στρατής Μαμαλιός, Μιχάλης Παυλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Μανώλης Χρυσοχεράκης, Νίκος Σταματάκης, Γιώργος Τριανταφύλου
Ταβέρνα Φάκα (Χανιά): Ανδρέας Λιλικάκης
Πέτρινο Θέατρο (Νωπήγια Κισάμου): Αντώνης Μαρτσάκης, Ηλίας Χορευτάκης, Γιάννης Μενεγάκης, Γιώργος Μυλωνάκης, Λευτέρης Κουμής, Μανόλης Μπομπολάκης, Γιάννης Μαρτσάκης, Μάρκος Ρενιέρης, Γιάννης Πολυχρονάκης, Περικλής Τζουγανάκης, Στράτος Σκαράκης, Θοδωρής Πολυχρονάκης
Carabola (Πλατανιάς, Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης, Μιχάλης Φράρος
Ρακομπερδέματα (Χανιά): Χαλακατεβάκης - Σπανουδάκης
Κάστρο Μυτιλήνης: Γιάννης Χαρούλης
Deep Blue Club (Άνδρος): Νίκος Ζωιδάκης
Μεγαλόπολη Αρκαδίας: Μανόλης Κονταρός

Τρίτη 13 Αυγούστου 2013:
Φόδελε: Αντώνης Μαρτσάκης
Καλλονή: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ηλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Πέτρος Μαρούλης
Λούτρα (Ρέθυμνο): Μανόλης Κονταρός
Φορτέτζα (Ρέθυμνο): Στέλιος Μπικάκης
Κήπος της Φροσύνης (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος
Παναγια Σουμελά (Πολύμυλος Κοζάνης): Νίκος Ζωιδάκης

Τετάρτη 14 Αυγούστου 2013:
Βούτες (Ηράκλειο): Αντώνης & Μανόλης Χαριτάκης
Χατζής (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Καλονή (Ηράκλειο): Πέτρος Μαρούλης
Μοχός: Γιώργος Λεκάκης
Χουδετσι: Ψαρογιώργης
Τυμπάκι: Κώστας Σταυριανουδάκης & Νίκος Μανιουδάκης
Αϊτάνια: Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Στείρωνας: Γιώργος Μανωλάκης, Γιώργης Γιανναδάκης, Γιώργης Σταυρακάκης
Επισκοπή Ηρακλείου: Νίκος Γωνιανάκης
Πολυθέα Πεδιάδος: Γιώργος Παπαδάκης
Άγιος Βασίλειος Πεδιάδος: Γιάννης Αλεξάκης
Γκαγκάλες: Μιχάλης Πετσάκης
Νεάπολη (Λασίθι): Μανόλης Ρασιδάκης
Ταβέρνα των Πολιθιανών (Γεράνι, Ρέθυμνο): Τζανής Τζανιδάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γιώργος Μανωλιούδης
Κοξαρέ (Ρεθυμνο): Μανόλης Αλεξάκης
Ρέθυμνο: Μιχάλης Τζουγανάκης
Παγκαλοχώρι (Ρέθυμνο): Μανουσέλης - Σπυριδάκης
Ταβέρνα των Πολιθιανών (Γεράνι Ρεθύμνου): Τζανής Τζανιδάκης
Ταβέρνα Βασίλης (Σφακάκι Ρέθυμνο): Μανόλης Σπυριδάκης, Ανδρέας Μανουσέλης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αλέξανδρος Αγγελάκης
Ταβέρνα Γαλήνη (Σούδα Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Χάλκινα (Χανιά): Παναγιώτης Μπουλταδάκης
Πεμόνια Αποκορώνου: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ταβέρνα Κάνεβα (Ταυρωνίτης, Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης - Παναγιώτης Μαρακάκης
Λουτράκι (Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης
Φρες Αποκορώνου: Γιώργος Πατσουράκης, Φάνης Γκανάς
Ταβέρνα Αγρίμι (Θέρισο, Χανιά): Μιχάλης Μανουσέλης
Ταβέρνα Αντάρτης (Θέρισο, Χανιά): Γιώργος Ρεθεμιωτάκης
Ταβέρνα Λεβεντογιάννης (Θέρισο, Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Ταβέρνα Μελινταού (Θέρισο, Χανιά): Κοκολογιάννης & Παντελάκης
Ταβέρνα του Βοσκού (Θέρισο, Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Ταβέρνα Μαδάρες (Θέρισο, Χανιά): Γιάννης Γδοντάκης
Ταβέρνα Μετερίζι (Θέρισο, Χανιά): Μιχάλης Λουφαρδάκης
Μανατάκης (Στύλος Αποκορώνου): Γιώργος Χαιρέτης & Κωνσταντίνος Σκουλούδης
Κρητική Γωνιά (Μεγάλα Χωράφια, Αποκορώνου): Αφοί Βλαμάκη & Βαρδής Καραδάκης
Κεφαλάς Αποκορώνου: Κυριάκος Πιπεράκης & Βαγγέλης Κουντής
Costa costa (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Αλεξανδράκης - Καραγιώργης
Γαλατάς (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης, Μιχάλης Φράρος
Τσικαλαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Παναγία Κορυφής (Βουλγάρω, Κίσσαμος): Αντώνης Μαρτσάκης
Μεζεδομαχίες (Χωραφάκια Αποκορώνου): Χρυσοχεράκης, Τριανταφύλλου, Σταματάκης
Εξώπολη Αποκορώνου: Ρούσος Ξενάκης
Ταβέρνα του Βοσκού (Θέρισσο, Χανιά): Αντώνης Μαρινάκης
Λιτσάρδα Αποκορώνου: Στέλιος Μπικάκης
Αλίκαμπος (Αποκόρωνας): Μανόλης Κονταρός

Πέμπρη 15 Αυγούστου 2013:
Επισκοπή (Ηρακλείου): Μανόλης Παπαδάκης & Κωστής Μακάκης
Στάβγιες (Μεσαρά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Παναγιά Πεδιάδος: Γιώργος Γλυκοκόκαλος
Ψυχρό Λασιθίου: Μανόλης Αλεξάκης
Αρμένοι Σητείας: Μιχάλης Πετσάκης
Αϊτάνια: Νεκτάριος Σαμόλης
Νεάπολη Λασιθίου: Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Σίτανος (Σητεία): Πέτρος Μαρούλης
Τουρλωτή Σητείας: Δημήτρης Μπετίνης
Λάστρος Σητείας: Ψαρογιώργης
Φουρφουράς (Αμάρι): Μανόλης Κονταρός
Βρύσες Αμαρίου: Αλεξανδράκης - Καραγιώργης
Βρύσες Αγίου Βασιλείου: Μιχάλης Παυλάκης - Στρατής Μαμαλιός
Βενί Μυλοποτάμου: Δημήτρης Σκουλούδης
Μαργαρίτες Μυλοποτάμου: Δημήτρης Σγουρός, Γιάννης Παπατζανής, Δημήτρης Σιδερής, Γιώργης Ζαχαριουδάκης
Κούμοι Ρεθύμνου: Γιώργης Βρέντζος (Κάτης), Γιώργης Φασουλάς, Κωστής Καλλέργης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Μιχάλης Αλεφαντινός
Αγία Γαλήνη: Γιάννης Τσουρδαλάκης
Αποδούλου Αμαρίου: Κώστας Βερδινάκης
Ακτούντα (Ρέθυμνο): Περικλής Τζουγανάκης
Γεράνι Ρεθύμνου: Αντώνης Μαρτσάκης
Γεράνι Ρεθύμνου: Μανόλης & Γιάννης Φουντουλακης
Ατσιπόπουλο: Μανουσέλης & Χρυσός
Κυριάννα Ρεθύμνου: Γιάννης Κακλής & Γιώργος Χαλκιάς
Κοξαρέ: Στέλιος Μπικάκης
Χρωμοναστήρι Ρεθύμνου: Χρήστος Τζανιδάκης - Νεκτάρις Κουναλάκης
Χάλκινα (Χανιά): Παναγιώτης Μπουλταδακης
Πεμόνια Αποκορώνου: Ανδρέας Μανωλαράκης
Καλυβιανή Κισάμου: Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Ροδοβάνι (Χανιά): Μιχάλης Λουφαρδάκης
Στέκι του Καπρή (Βρύσες Αποκορώνου): Ανδρέας Λιλικάκης
Εξώπολη Αποκορώνου: Κωστής Τρούλος
Λιτσάρδα Αποκορώνου: Νίκος Ζωιδάκης
Ταβέρνα Μαδάρες (Θέρισο, Χανιά): Γιάννης Γδοντάκης
Ταβέρνα Αντάρτης (Θέρισο, Χανιά): Γιώργος Ρεθεμιωτάκης
Καστανόδασος Σηρικαρίου (Κίσαμος): Περικλής Τζουγανάκης
Γιορτή Γραβιέρας (Ανώπολη, Σφακιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης

Παρασκευή 16 Αυγούστου 2013:
Χαράκι (Ηράκλειο): Νικηφός Αεράκης & Γιώργης Βρέντζος
Βραδιά Ξυλόφουρνου (Πόμπια): Γιώργος Νικηφόρου Ζερβάκης
Γιορρή Ξινόχοντρου (Χόνδρος): Μιχάλης Πετσάκης
Pool Bar Blue Sea (Μόχλος): Χαΐνηδες
Δασάκι Κουτσουρά: Μιχάλης Τζουγανάκης
Λίμνες (Λασήθι): Γιώργος Ζερβάκης
Οροπέδιο Λασιθίου: Αντώνης Μαρτσάκης
Σωματας (Ρέθυμνο): Μιχάλης Τσικαλάκης, Γιώργης Χατζησπύρος, Ανδρέας Χατζησπύρος
Μέση Ρεθύμνου: Κώστας Κακουδάκης, Στέλιος Σταματογιαννάκης, Ηλίας Σαββάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Γιορτή Καλτσουνιού (Κάντανος): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Κουρνάς Αποκορώνου: Νίκος Ζωιδάκης
Αστρικας Κισάμου: Περικλής Τζουγανάκης
Χάλκινα (Χανιά): Παναγιώτης Μπουλταδάκης
Κόνιτσα: Γιάννης Χαρούλης

Σάββατο 17 Αυγούστου 2013:
Γιορτή Φτάζυμου (Κρούστας Μεραμπέλου): Ψαραντώνης - Ψαρογιώργης
Καστελιανά: Άγγελος Μασαούτης
Φουρνή Λασιθίου: Γιώργος Λεκάκης
Μάλες (Ιεράπετρα): Μανόλης Αλεξάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γιώργος Ζερβάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Χάλκινα (Χανιά): Γιάννης & Ραφαήλ Φυντικάκης

Κυριακή 18 Αυγούστου 2013:
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Αξιον Εστι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Νίκος Ζωιδάκης
Γερακάρι Αμαρίου: Αντώνης Μαρτσάκης
Ομαλός, Χανιά: Μιχάλης Λουφαρδάκης
Κεφαλά Αποκορώνου: Μανόλης Κονταρός

Δευτέρα 19 Αυγούστου 2013:
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Ψαρογιώργης
Αρκαλοχώρι: Γιώργος Γλυκοκόκαλος, Μανόλης Αλεξάκης, Μανόλης Ρασιδάκης, Σταμάτης Αλεξανδράκης, Γιώργος Καραγιώργης, Βαγγέλης Πυθαρούλης
Σητεία: Κουαρτέτο Κρητικής Μουσικής (Πετράκης, Σταυρακάκης, Μαυροκωστας, Σταυρακάκης)
Δαμάστα: Άλλη Μπάντα
Καρωτή (Ρέθυμνο): Ανδρέας Μανωλαρακης
Λευκόγεια Αγίου Βασιλείου (Ρέθυμνο): Μανόλης Κονταρός
Χάλκινα (Χανιά): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Νίκος Συνολάκης
Καστέλι Κισσάμου: Αντώνης Μαρτσάκης, Μιχάλης Λουφαρδάκης,
Κέραμος (Μαλάξα): Νίκος Κουτσάκης
Λάκκοι Χανίων: Δημήτρης Βακάκης, Ηλίας Χορευτάκης, Νεκτάριος Κλωστράκης
Cafe Bar Νότος (Τελωνιο Κισσάμου): Γιάννης Μενεγάκης
Tasty Corner (Καστέλι Κισσάμου): Γιώργος Μυλωνάκης
Τήλος: Νίκος Ζωιδάκης

Τρίτη 20 Αυγούστου 2013:
Ρίζα (Ιεράπετρα): Δημήτρης Παπαδάκης & Γιώργος Χριστονάκης, Μανόλης Αλεξάκης, Μιχάλης Αλεφαντινός, Μιχάλης Πετσάκης,
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης, Γιώργος Κωνσταντάκης
Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Μάνος Πυροβολάκης
2ο Φεστιβάλ Κρητικής Μουσικής (Αλφά Μυλοποτάμου): Αφιώρωμα στο Νίκο Ξυλούρη και στους Ανωγειανούς μουσικούς
Πάρκο Ειρήνης & Φιλίας (Χανιά): Ανδρέας Λιλικάκης
Ολεάνδερ (Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης
Ταβερναρού (Χανιά): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Καστέλι Κισσάμου: Γιάννης Μενεγάκης
Κάντανος: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Κάλυμνος: Γεωργία Νταγάκη
Πηγάιδια (Κάρπαθος): Νίκος Ζωιδάκης

Τετάρτη 21 Αυγούστου 2013:
Αντίπεινα (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Καλαμάυκα: Μανόλης Κονταρός
Άγιος Κωνσταντίνος (Ρέθυμνο): Ψαρογιώργης
Σπήλι (Ρέθυμνο): Μιχάλης Τζουγανάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Αντώνης Παπαδομανωλάκης, Στέφανος Σταγάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Νίκος Πολιτάκης, Αποστόλης Τζαγκαράκης
2ο Φεστιβάλ Κρητικής Μουσικής (Αλφά Μυλοποτάμου): Αφιώρωμα στο Νίκο Ξυλούρη και στους Ανωγειανούς μουσικούς
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιά): Σχήμα Λόγου
Χάλκινα (Χανιά): Μανώλης Χρυσοχεράκης, Νίκος Σταματάκης, Γιώργος Τριανταφύλου
Ταβερναρού (Χανιά): Χαλακατεβάκης & Σπανουδάκης
Παιδοχώρι Αποκορώνου: Ανδρέας Λιλικάκης
Όβγορο (Μαλάξα): Ανδρέας Μανωλαράκης
Βατόλακκος (Χανιά): Σταμάτης Αλεξανδράκης, Γιώργης Καραγίωργης
Αγρίμι (Θέρισσο): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Κατοχώρι (Κεραμιά, Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Κως: Γεωργία Νταγάκη
Λέρος: Χαΐνηδες
Κατούνα Αιτωλοακαρνανίας: Νίκος Ζωιδάκης
Θέατρο Μαρμαρίτσα (Μαρωνεία Κομοτηνής): Ross Daly, Κέλυ Θωμά, Γιώργος Μανωλάκης

Πέμπτη 22 Αυγούστου 2013:
Beach Bar Heaven (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Άλλη Μπάντα
Πισκοκέφαλο (Σητεία): Ορφανός & Ταμπουρατζής
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Μουρτζανά Μυλοποτάμου: Ross Daly, Βασίλης Σταυρακάκης, Κέλλυ Θωμά, Γιώργος Μανωλάκης, Γιάννης Παπατζανής
Παχιανά (Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης
Παρά Πέντε (Χανιά): Μάνος Πυροβολάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Γιώργος Μανωλιούδης
Vista Cafe (Ν. Αρτάκη, Χαλκίδα): Μανόλης Κονταρός
Κως: Στράτος Ανυφαντάκης

Παρασκευή 23 Αυγούστου 2013:
Το στέκι του Ιποκράτη (ΠΕΠΑΓΝΗ, Ηράκλειο): Μάνος Πυροβολάκης
Γωνιές Πεδιάδος: Μανόλης Αλεξάκης
Ανώπολη Ηρακλείου: Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Πάνω Χωριό Ιεράπετρας: Μιχάλης Πετσάκης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Σήφης Τσουρδαλάκης & Μανόλης Χαμογιωργάκης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Ταβερναρού (Χανιά): Μουντάκης & Κεχαγιαδάκης
Πλάτανος Κισσάμου: Μιχάλης Φραγκιαδάκης
Ναύπλιο: Μανόλης Κονταρός
Ρόδος: Στράτος Ανυφαντάκης

Σάββατο 24 Αυγούστου 2013:
Παλιόκαστρο (Ηράκλειο): Τάσος Ρεράκης, Αντώνης Ρεράκης, Μανόλης Ρεράκης, Γιώργος Δαμιανάκης, Γιώργος Αστυρακάκης
Τυμπάκι: Μανόλης Κονταρός
Επισκοπή Πεδιάδος: Νίκος Ζωιδάκης
Κρητικό Σπίτι (Σητεία): Ορφανός - Ταμπουρατζής
Πάνορμο: Ross Daly
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Ταβερναρού (Χανιά): Ευτύχης & Νεκτάριος Κωστάκης
Άγιοι Απόστολοι Χανίων: Μιχάλης Λουφαρδάκης
Εμπροσνερος Αποκορώνου: Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Ρόδος: Γεωργία Νταγάκη
Κύθηρα: Γιώργος Ζερβάκης

Κυριακή 25 Αυγούστου 2013:
Νευς (Αμάρι, Ρέθυμνο): Ψαρογιώργης
Κουρούτες (Αμάρι, Ρέθυμνο): Νικηφόρος Αεράκης, Γιώργης Βρέντζος (Κάτης)
Καθιανά Ακρωτηρίου: Μανώλης Χρυσοχεράκης, Νίκος Σταματάκης, Γιώργος Τριανταφύλου
Χάλκινα (Χανιά): Γιάνης Χαλκιάς
Ταβερναρού (Χανιά): Νίκος Κουτσάκης
Ταβέρνα Γραμπούσα (Γραμπούσα, Κισσάμου): Λεωνίδας Λαϊνάκης
Παλαιόχωρα: Μανόλης Κονταρός

Δευτέρα 26 Αυγούστου 2013:
Πάνω Ασίτες: Μιχάλης Καλλέργης, Βασίλης Σταυρακάκης
Χάλκινα (Χανιά): Μανώλης Χρυσοχεράκης, Νίκος Σταματάκης, Γιώργος Τριανταφύλου
Ταβερναρού (Χανιά): Μάρκος Κωνσταντάκης
Στέκι του Καπρή (Βρύσες Αποκορώνου): Αντώνης Μαρτσάκης
Άγιοι Πάντες Αποκορώνου: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης

Τρίτη 27 Αυγούστου 2013:
Παραλία Ψαρομούρας (Αγία Πελαγία, Ηράκλειο): Στέλιος Πετράκης, Βασίλης Σταυρακάκης, Αντώνης Σταυρακάκης, Γιώργος Μανωλάκης, Γιάννης Ρομπογιαννάκης
Καμίνια (Ηράκλειο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Καπεδιανά Ρεθύμνου: Πέτρος Μαρούλης
Ορθές Μυλοποτάμου: Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Νίκος Ζωιδάκης

Τετάρτη 28 Αυγούστου 2013:
Πλατεία Κοραή (Ηράκλειο): Νίκος Γωνιανάκης
Κρουσώνας: Παντελής Θαλασσινός, Βασίλης Σκουλάς, Μιχάλης Κουνάλης
Βενεράτο: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Σκαλάνι: Γιάννης Αλεξάκης
Αρχάνες: Μιχάλης Σταυρακάκης
Πάνω Ασίτες: Μιχάλης Κοπιδάκης
Τεφέλι: Μιχάλης Τζουγανάκης
Κουνάλι Μεραμπέλου: Μιχάλης Πετσάκης
Γαλήνη (Σούδα, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Καλή Καρδιά (Κουρνάς Αποκορώνου): Πέτρος Μαρούλης
Χανιά (Μανωλιόπουλο): Γιώργος Ζερβάκης
Χάλκινα (Χανιά): Γιώργος Χαιρέτης & Κωνσταντίνος Σκουλούδης
Ταβερναρού (Χανιά): Κοκολογιάννης - Παντελάκης
Πλατεία Αγίου Ιωάννη (Χανιά): Μανόλης Αγγελάκης & Μιχάλης Φράρος
Costa costa (Αγία Μαρίνα, Χανιά): Σταμάτης Αλεξανδράκης, Γιώργης Καραγιώργης
Στύλος Αποκορώνου: Νίκος Ζωιδάκης
Τζιτζιφές Αποκορώνου: Γιώργος Πατσουράκης & Φάνης Γκανάς

Πέμπτη 29 Αυγούστου 2013:
Πάνω Ασίτες: Μιχάλης Φανουράκης
Βρουχάς Μιραμπέλου: Μανόλης Αλεξάκης
Αγκουσελιανά Ρεθύμνου: Αντώνης Μαρτσάκης
Μουρνέ Ρεθύμνου: Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Ορφανός & Ταμπουρατζής

Παρασκευή 30 Αυγούστου 2013:
Νεοχώρι Μονοφατσίου: Στέλιος Μπικάκης
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι): Γιώργος Πορτάλιος
Αγιές Παρασκιές: Βασίλης Σκουλάς
Αροδαμός (Δαφνές): Μιχάλης Φραγκιαδάκης
Αμουργέλλες: Νεκτάριος Σαμόλης
Ήλιος (Σκαλέτα, Ρέθυμνο): Κώστας Σαριδάκης
Γεράνι Palace (Γεράνι Ρεθύμνου): Στέφανος Βορδώνης
Πανόραμα (Μύρθιος, Πλακιάς): Σχήμα Λόγου
Σούδα (Χανιά): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ταβερναρού (Χανιά): Κυριάκος Πιπεράκης & Βαγγέλης Κουντής
Fifty (Σαλαμίνα): Βαγγέλης & Λευτέρης Τσουβαλάς

Σάββατο 31 Αυγούστου 2013:
Ταβερναρού (Χανιά): Γιώργος Ζερβάκης
Σεμπρωνας (Χανιά): Μπομπολάκης - Μαρτσάκης