Αρχείο Εμφανίσεων 2013 #5


Παρασκευή 1 Νοεμβρίου 2013:
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Χάλκινα (Χανιά): Χρυσοχεράκης, Τριανταφύλλου, Σταματάκης
Ρακομπερδέματα (Χανιά): Κώστας Μπαλιλάκης
Κονάκι (Χανιά): Παναγιώτης Μπουλταδάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης & Στέλιος Στελιουδάκης
Soul Kitchen (Ρέθυμνο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Ο Κήπος του Αλή Βαφή (Ρέθυμνο): Μαραγκουδάκης - Μυλωνάκης
Μύθος (Αδελιανός Κάμπος, Ρέθυμνο): Αχιλλέας Δραμουντάνης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Κωστής Αβυσσινός
Θεατρικός Σταθμός Ηρακλείου: Γιώργος Βρέντζος
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Μιλτιάδης Βαρουχάκης
Χατζής (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Γιώργος Παπαδάκης
VIP Club (Μάλια): Παύλος Ζαμπετάκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Γιώργος, Νίκος, Χρήστος Στιβακτάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ανδρέας Μανωλαράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Μανόλης Κονταρος
Γραμμές Music Stage (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης & Γιώργος Σκορδαλός
Μιτάτο Live (Αθήνα): Στέλιος Ανδρουλάκης
Σύλλογος Κρητών Κοζάνης (Κοζάνη): Μαδαρίτες
Caldo Bar (Κιάτο): Δημήτρης Χριστοδούλου & Μανόλης Φετοκάκης

Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2013:

Χάλκινα (Χανιά): Χρυσοχεράκης, Τριανταφύλλου, Σταματάκης
Ταμπακαριά (Χανιά): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
Σκασιαρχείο (Καστέλι, Κισσάμου): Λευτέρης Κουμής
Ασίκικο (Ρέθυμνο): Σχήμα Λόγου
Κρητικό Κονάκι (Κοκκίνη Χάνι, Ηράκλειο): Μανόλης Σπυριδάκης
Ράετι (Ηράκλειο): Αντώνης Μαλλιωτάκης & Μιχάλης Καλλεργης
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Πέτρος Μαρούλης
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Αντώνης Μαζοκοπάκης
Corretto Cafe (Ηράκλειο): Γιάννης Χουλάκης
Καφωδείο (Πετροκεφάλι): Χαρίτος Τζαγκαράκης
Γοργόνα (Αθήνα, Ν. Χαλκηδόνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Κονάκι Live (Αθήνα): Γιώργος, Νίκος, Χρήστος Στιβακτάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ανδρέας Μανωλαράκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Μανόλης Κονταρος
Hollywood Stage (Άγιος Δημήτριος, Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης
Γραμμές Music Stage (Αθήνα): Μιχάλης Τζουγανάκης & Γιώργος Σκορδαλός
Κρήτη (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης & Αποστόλης Τζαγκαράκης
Μιτάτο Live (Αθήνα): Στέλιος Ανδρουλάκης
Στο παρεάκι (Γέρακας): Θύμιος & Μιχάλης Κοζωνάκης
Μιραμπέλο (Αχαρνές, Αθήνα): Μανόλης Ψαλλίδης
Cafe De Ville (Αιγάλεω): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ξενοδοχείο Μελίνα (Σαλαμίνα): Ηλίας Παυλίδης
Θεσσαλονίκη: Γιώργος Ζερβάκης
Κρατικό Ωδείο Θεσσαλονίκης: Γιώργος Σφακιανάκης
Σύλλογος Κρητών Κοζάνης (Κοζάνη): Γιάννης Χαλκιαδάκης
Κτήμα Καραφάκι (Κοζάνη): Μαδαρίτες, Μιχάλης Ματζίρης

Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2013:
Κονάκι (Χανιά): Γεράσιμος Μαρινάκης
Νάμι Ρακί και Χόβολη (Σούδα, Χανιά): Στέλιος Βαμβακάς
Bitplanet (Καστέλι Κισσάμου): Χρήστος Περαθωράκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Γιάννης Γιαννακάκης
Κρητικό Κονάκι (Ηράκλειο, Κοκκίνη Χάνι): Τριαντάφυλλος Στεφανάκης, Μιχάλης Πετσάκης, Μιχάλης Αλεφαντινός, Μανόλης Αλεξάκης, Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Ομαλός (Αθήνα): Ανδρέας Μανωλαράκης
Νέα Πεντέλη: Νικος Πολιτάκης & Αποστόλης Τζαγκαράκης
Πατούχας (Καλλιθέα, Αθήνα): Πέτρος Σαριδάκης

Τρίτη 5 Νοεμβρίου 2013:
Μεθυστάνες (Χανιά): Μανόλης Μπομπολάκης & Γιάννης Μαρτσάκης

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου 2013:
My Cafe (Χανιά): Μιχάλης Τζουγανάκης
Σαν Άλλοτε (Ρέθυμνο): Δημήτρης Παπαδάκης
Conte Miri (Πάλαι Ποτέ, Ηράκλειο): Νίκος Τζουλιαδάκης & Μιχάλης Κουνάλης

Πέμπτη 7 Νοεμβρίου 2013:
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Γιώργος Βρανάς & Σταύρος Μαραγκουδάκης
Φάρος (Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Διοματάρης (Άνω Πετράλωνα, Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Η Γη (Λάρισα): Μαδαρίτες

Παρασκευή 8 Νοεμβρίου 2013:
Ταμπακαριά (Χανιά): Χάρης & Γιώργης Παντερμάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Μάρκος Σταυρουλάκης
Το Στέκι του Κόκορα (Ηράκλειο): Παύλος Ζαμπετάκης
Γραμμές Music Stage (Αθήνα): Γιώργος Σκορδαλός
Ομαλός (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Αρωδαμός (Χαλάνδρι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Πασιφάη (Κορυδαλλός): Νίκος Πολιτάκης & Αποστόλης Τζαγκαράκης
Σπιναλόγκα (Πειραιάς): Γιώργος Βεριδάκης
Διοματάρης (Άνω Πετράλωνα, Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης

Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2013:
Ταμπακαριά (Χανιά): Νίκος Μανιουδάκης & Κυριάκος Σταυριανουδάκης
Δαλάμπελος (Αγγελιανά Μυλοποτάμου): Γιώργης Κουτρουμπάς & Βασίλης Πετροδασκαλάκης
Transit Cafe (Παγκράτι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Dolce Cafe (Περιστέρι): Αντώνης Γαμπιεράκης
Ρυθμός Stage (Ηλιούπολη, Αθήνα): Χαΐνηδες
Γραμμές Music Stage (Αθήνα): Γιώργος Σκορδαλός
Hollywood Stage (Άγιος Δημήτριος, Αθήνα): Μάνος Πυροβολάκης
Πασιφάη (Κορυδαλλός): Νίκος Πολιτάκης & Αποστόλης Τζαγκαράκης
Ομαλός (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Σπιναλόγκα (Πειραιάς): Γιώργος Βεριδάκης
Διοματάρης (Άνω Πετράλωνα, Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Αίθουσα Κρητών "Ψηλορείτης" (Κόρινθος): Δημήτρης Χριστοδούλου & Μανόλης Φετοκάκης

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013:
Club Deco (Χανιά): Λευτέρης Μαθιουδάκης
Shisha (Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης & Τάσος Φαλελάκης
Κονάκι (Χανιά): Χρυσοχεράκης, Τριανταφύλλου, Σταματάκης
Pirate Club (Καβρός Αποκορώνου): Σήφης Σκουντριδάκης
Κουρήτες (Ηράκλειο): Νίκος Ηλιάκης, Μηνάς Μπαλτζάκης, Γιώργος Σκουλούδης, Φραγκίσκος Μπαλτζάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Εράν
Στέκι του Ιπποκράτη (Ηράκλειο, ΠΑΓΝΗ): Στέλιος Μπικάκης
Θαλασσινή Αύρα (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Σήφης Λιγοψυχάκης
Τεριρέμ (Αμμουδάρα, Ηράκλειο): Βασίλης Σκουλάς
Οναρ (Γούβες, Ηράκλειο): Μανόλης & Δημήτρης Σπυριδάκης
Κοράλι (Κουτσουνάρι, Ιεράπετρα): Στέφανος Βορδώνης
Ομαλός (Αθήνα): Στριλιγκάς & Σταυρουλάκης
Ζορμπάς (Αθήνα): Αλέξανδρος Παπαδάκης
Duetto (Αθήνα): Νίκος Πολιτάκης & Αποστόλης Τζαγκαράκης
Διοματάρης (Άνω Πετράλωνα, Αθήνα): Μιχάλης Πολυχρονάκης
Σπιναλόγκα (Πειραιάς): Γιώργος Βεριδάκης
Cafe da Manha (Βέροια): Γιώργος Σφακιανάκης

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2013:
Μύλος Club (Ηράκλειο): Μιλτιάδης Βαρουχάκης
Μήλον της Έριδος (Ηράκλειο): Αντώνης Μαρτσάκης

Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2013:
Μεθυστάνες (Χανιά): Γιώργος Ζερβάκης του Νικηφόρου

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2013:
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Κώστας Μαρκίδης & Γιάννης Γανταδάκης
Caramela (Ρέθυμνο): Γιώργος Ζερβάκης του Νικηφόρου
Conte Miri (Πάλαι Ποτέ, Ηράκλειο): Νίκος Τζουλιαδάκης & Μιχάλης Κουνάλης

Πέμπτη 14 Νοεμβρίου 2013:
Ρακοπινελιές (Χανιά): Χρήστος Περαθωράκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Νίκος Σωπασής & Δημήτρης Συγλέτος
Αντίπεινα (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Άμμος (Αθήνα, Άλιμος): Μανόλης Κονταρός
Η Γη (Λάρισα): Μαδαρίτες

Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2013:
Κρητικό Κονάκι (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Βασίλης Ψωμάς & Τάσος Γεωργακάκης
Μυθος (Ρέθυμνο): Γιώργος Ζερβάκης
Γεράνι Palace (Γεράνι Ρεθύμνου): Ανδρέας Μανωλαράκης
Ραέτι (Ηράκλειο): Χαρίτος Τζαγκαράκης
La Brasserie (Ηράκλειο): Trio Daulute
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Κονάκι Live (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Ζορμπάς (Αθήνα): Νεκτάριος Σαμόλης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γιάννης Βαμβουκάκης
Κύτταρο Live (Αθήνα): Γεωργία Νταγάκη
Γλωσσολύτες (Αθήνα, Μπουρνάζι): Γιώργος Δουλγεράκης - Γιώργος Βροντινάκης
Γκαλερί του Μεζέ (Περιστέρι): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Πανόραμα (Λουτράκι, Κόρινθος): Δημήτρης Χριστοδούλου & Μανόλης Φετοκάκης
Ζβουρα (Καρδίτσα): Μαδαρίτες

Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2013:
Αριάδνη (Άγιοι Πάντες Αποκορώνου): Ανδρέας Μανωλαράκης
Μεσοστράτι (Ρέθυμνο): Στράτος Γουνάκης & Ηλίας Κατσαβίδης
Ζέφυρος (Ηράκλειο): Γιώργος Ζερβάκης
Αρόλιθος (Ηράκλειο): Δημήτρης & Μιχάλης Κουνάλης
Ξύπετρα (Καβροχώρι, Ηράκλειο): Εράν
Διαχρονικό (Αρχάνες): Παύλος Ζαμπετάκης
Σαλώμη (Άγιος Νικόλαος): Γιώργος Ζερβάκης του Νικηφόρου
Κονάκι Live (Αθήνα): Πέτρος Μαρούλης
Ζορμπάς (Αθήνα): Νεκτάριος Σαμόλης
Κέντρο Κρήτη (Αθήνα): Γιάννης Βαμβουκάκης
Γοργόνα (Αθήνα): Αντώνης Γαμπιεράκης
Το Αρχοντικό της Ευτυχίας (Πάτρα): Μπακατσάκης - Χαμογιωργάκης
4η χοροεσπερίδα ένωσης απανταχού Σακιανών (Αρχόντισσα, Θεσσαλονίκη): Αντώνης Μαρτσάκης
Poseidonio Palace (Κομοτηνή): Γιώργος Μανωλιούδης

Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2013:
Κονάκι (Χανιά): Στέλιος Βαμβακάς

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου 2013:
My Cafe (Χανιά): Γιώργος Χαιρέτης & Κωνσταντίνος Σκουλούδης
Conte Miri (Πάλαι Ποτέ, Ηράκλειο): Νίκος Τζουλιαδάκης & Μιχάλης Κουνάλης

Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2013:
Αντίπεινα (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Βαβαι North (Αθήνα, Βριλήσια): Παπαδομαρκετάκης & Τσάγρης
Η Γη (Λάρισα): Μαδαρίτες

Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2013:
Larocca (Σταλίδα): Παύλος Ζαμπετάκης
Ομαλός (Αθήνα): Μιχάλης Πετσάκης
Gagarin (Αθήνα): Ψαραντώνης
Ώρες ώρες (Αθήνα, Άγιος Δημήτριος): Στέφανος Βορδώνης
Γλωσσολύτες (Αθήνα, Μπουρνάζι): Γιώργος Δουλγεράκης - Γιώργος Βροντινάκης

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2013:
Ξύπετρα (Καβροχώρι, Ηράκλειο): Εράν
Ομαλός (Αθήνα): Μιχάλης Πετσάκης

Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2013:
Caramela (Ρέθυμνο): Γιώργος & Νίκος Στρατάκης
Conte Miri (Πάλαι Ποτέ, Ηράκλειο): Νίκος Τζουλιαδάκης & Μιχάλης Κουνάλης

Πέμπτη 28 Νοεμβρίου 2013:
Αντίπεινα (Ηράκλειο): Μουσικοί Χρονοναύτες
Η Γη (Λάρισα): Μαδαρίτες

Παρασκευή 29 Νοεμβρίου 2013:
Κούπες (Αργυρούπολη, Αθήνα): Γρηγόρης Αλυσσανδράκης
Γλωσσολύτες (Αθήνα, Μπουρνάζι): Γιώργος Δουλγεράκης - Γιώργος Βροντινάκης
Ζβουρα (Καρδίτσα): Μαδαρίτες

Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2013:
Τεριρέμ (Ηράκλειο, Αμμουδάρα): Μιχάλης Πετσάκης
Ανείπωτο Club (Ηράκλειο): Παύλος Ζαμπετάκης
Ξύπετρα (Καβροχώρι, Ηράκλειο): Εράν
Μύλος του Παππά (Λάρισα): Μαδαρίτες
Κως: Γιώργος Ζερβάκης

Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου 2013:
Βαβαι North (Αθήνα, Βριλήσια): Παπαδομαρκετάκης & Τσάγρης

Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου 2013:
Γλωσσολύτες (Αθήνα, Μπουρνάζι): Γιώργος Δουλγεράκης - Γιώργος Βροντινάκης
Γλεντάδικο (Καστοριά): Γιώργης Βρέντζος (Κάτης)

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2013:
Ταβέρνα Σπύρος (Γλυφάδα): Δημήτρης Χριστοδούλου & Μανόλης Φετοκάκης
Μυροβόλος Άνοιξις (Καβάλα): Λευτέρης Μαθιουδάκης

Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2013:
My Cafe (Χανιά): Νίκος & Ζήνος Περουλάκης

Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2013:
Γλωσσολύτες (Αθήνα, Μπουρνάζι): Γιώργος Δουλγεράκης - Γιώργος Βροντινάκης

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013:
Το Ριζίτικο (Τζιτζιφές Αποκορώνου): Θωμάς Μπενάκης

Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2013:
Βαβαι North (Αθήνα, Βριλήσια): Παπαδομαρκετάκης & Τσάγρης

Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2013:
Ώρες ώρες (Αθήνα, Άγιος Δημήτριος): Στέφανος Βορδώνης
Γλωσσολύτες (Αθήνα, Μπουρνάζι): Γιώργος Δουλγεράκης - Γιώργος Βροντινάκης